Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is nem normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nem normális vagy férfiatlan dolog, hogy nem bírok olyan nővel lefeküdni, akinek már volt egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés
Volt hogy randiztam egy lánnyal szimpi volt, kívántam is, igazi jó nő volt és mikor felhívott szobára és megtudtam, hogy volt már egyéjszakás kalandja azonnal elfogott az undor és ejtettem a nőt
2014. aug. 3. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem gáz ez. Én is ilyen vagyok.
2014. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
nem gáz, ez a te dolgod
2014. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Érthető, semmi férfiatlan dolog nincs ebben, az emberek különböznek.
2014. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Szóval veled lehetett volna, az nem baj, de ha már mást is megtisztelt ezzel, akkor az undorító? Hm. Ez érdekes.
2014. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Szóval veled lehetett volna, az nem baj, de ha már mást is megtisztelt ezzel, akkor az undorító? Hm. Ez érdekes."


Velem se lehetett volna!

Mikor szobára felhívott, már akkor undorodni kezdtem tőle.

2014. aug. 3. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj, csak arra vigyázz, ne maradj hoppon, mert nehéz olyat találni, akinek nem volt, és egyben mindenben megfelel neked (főleg, mivel szociopata vonásokat mutatsz), és neki is megfelelsz te:)
2014. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Miért lenne szociopata? Olvasgass kicsit ennek utána még, mert egyelőre nem igazán látod át.

Nem mindenkinek van az életében egyéjszakás kalandja, simán van még rengeteg "lehetősége". Biztos vagyok benne, hogy ez nem fogja megakadályozni a jövőben abban, hogy legyen valakije.

2014. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!