Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudtok egy olyan prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtok egy olyan prostit Budapesten, aki fiatalabb srácokat is vállal, és persze nem lehúzós?

Figyelt kérdés
Olvasok sok kommentet, de néhol elég gyanúsak, bizalmatlan vagyok sok minden miatt. Nincs esetleg itt olyan, aki járt már ilyen lánynál és megbízható? Egy-két tanáccsal is megdobhatnátok, megköszönném :)

2014. aug. 3. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2014. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, idáig eljutottam már elhiheted :D nem véletlenül írtam, h olvastam kommenteket, én konkrétan szolgáltatóra vagyok kíváncsi, nem oldalra
2014. aug. 3. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
annyi kiéhezett elvált és özvegyasszony van,te meg pénzt adsz érte....
2014. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.as ahhoz jól is kell kinézni,akihez meg nem kell az meg olyan is(inkább csak bottal)!
2014. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es válogatós faroknak kutya3,14csában a helye,a mondás szerint,mindenkit meg kell aki megáll.
2014. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!