Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nem élvezett el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem élvezett el, mértnem?

Figyelt kérdés

legelső alkalommal 15perc alatt 5x elélvezett azt mondta és nagyon kivolt utánna(jó értelemben) aztán másodjára is és harmadjára és persze a 3 közt volt vagy 1-2 nap szünet

és negyedjére délután vagy 35percig csináltam és nem élvezett el,megpróbáltam kora reggel is és akkor sem 35perc után sem,aztmondta élvezte de nem élvezett el egyszer sem,és hogy nem megy neki most és nem tudja miért..segítsetek légyszíves



2014. aug. 3. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig van mindenki szexhangulatban.
2014. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
lamanak van igaza, nem lehetünk mindíg szexre kész hangulatban és a testünk sem bírja állandóan. :)
2014. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, hogy miért nem ment el.
2014. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kész mindig szex hangulatra akkor minek engedi hogy bemásszak,meg mért élvezi mikor ujjazom?
2014. aug. 3. 22:43
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsánat nem mondtam hogy ujjazásról van szó :(
2014. aug. 4. 09:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!