Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti nők miért fantáziáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők miért fantáziáltok arról, hogy erőszak áldozatai lesztek?

Figyelt kérdés

Persze, amikor ezt hallom, úgy mondják el nekem, hogy adott feltételek teljesülése esetén történik ez, pl a barátom teszi ezt,... sose derülne ki,... és nyilván fájdalom mentes lenne.... (legalábbis normalitások közt maradva ) , szóval nem a konkrét bűncselekményi erőszak


Anno én egyszer a barátnőmön vettem erőszakot úgy mond, vagy 10 percig elég keménye ellenkezett, (persze épeszű határok közt csináltam), és utána szex lett, majd azt mondta, hogy hihetetlenül izgató volt neki ez a "játék" ,és igen , lent én is érzékeltem nála az izgalmi állapotát.

HOGY VAN EZ HÖLGYEK ? : )


26 F



2014. aug. 3. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, miért.
2014. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőknek szükségük van vezetésre, hogy dominanciát érezzenek apukám.
2014. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyilván másabb, ha egy olyannal teszi meg ezt, akiben megbízik, tudja, hogy úgyse bántaná.

Más, ha egy idegen teszi ezt.

2014. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

jó érzés, hogy akarnak.

igazából nem erőszakról van szó, hanem arról, hogy akit kívánsz, anélkül megdug, hogy kikérné a véleményed.

2014. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
olyan szinten ellenkezett, hogy arcon vágott, lábát az ágyékomnak legyintette, torkom szorította, és más ellenállási műveletet végzett :D
2014. aug. 3. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
képet
2014. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Mivel a nők a világ legnagyobb kamugépei és tudatalatt is képesek erre így soha nem fogsz választ kapni.
2014. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
álmodni is szoktak ezzel, igaz erről csak olvastam, de simán eltudom képzelni, lehet ez ilyen evolúciós maradvány? biztos nem 1-2 esett volt az ember fejlődése során
2014. aug. 3. 21:23
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Én sokszor álmodom azt, hogy meg akar valaki erőszakolni, én meg megölöm. Néha először kinyomom a szemét, és megkaparintom a kését. Aztán amíg visítva könyörög, levágom a farkát. Aztán hagyom elvérezni, és véres lábnyomokat hagyva magam után elsétálok.(nem viccelek, szoktam ilyet álmodni)

Szerintem ez tök normális.

2014. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező azért ez közel se azonos azzal a fajta erőszakkal amit pl a hírekben hallasz, tehát hogy egy idegen teszi és tényleg a nő akaratán kívül! Ez csak szerepjáték volt amit leírtál.
2014. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!