Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nem lelkifröccsre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Adott egy srác, aki állandó jelleggel kinyilvánította, hogy nagyon tetszem neki. Az érzés kölcsönös. A bibi csak az, hogy kapcsolata van. Szinte mindig közeledett felém, de én hárítottam, így visszavett...

Az a gond, hogy nem tudom elfelejteni, ahogy ő is, én is elképzeltem, hogy milyen lenne vele. Egyszerűen frászt kapok.

Tudom, mi lenne az ésszerű döntés, de borzasztó, hogy talán én csesztem el, mert 'levakartam' magamról...

Mi lenne ha céloznék erre-arra? Vajon bele menne?

Ha eddig szerette volna, gondolom ezután is...



2014. aug. 3. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
A sima fröccs hatásosabb.
2014. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon szeretned, akkor kozeledj hozza amig lehet!
2014. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Házmester
2014. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
És nem gondolod, hogy ha most a barátnője mellett képes mással (veled) kavarni, akkor ha veled lenne akkor nem tenné ugyanezt? Ha neked ilyen kell, akkor csak tessék... de aki egyszer megteszi, megteszi újból.
2014. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Sétálgatunk, sétálgatunk, ott egy kocsma. Lecsücsülünk, fröccs! :D
2014. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Úgy jó a kisfröccs ha nagy
2014. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Velem is ugyan volt folytatassal...nem volt jo! Jol tetted h levakartad! Amugy a 3nak igaza van! Ne hagyd kozeledni! Emlekeztesd h baratnoje van!
2014. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Elirtam! 3 helyett 4est akartam!7 es voltam!
2014. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig a 3-as mondta jól a házmester (3 deci bor+2 deci szóda) az azért kellemes
2014. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megmondanám neki, hogy ameddig nem szakít a barátnőjével addig semmi nincs, ha tényleg szeret szakít vele, ez van.
2014. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!