Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet ez, ejakuláció után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez, ejakuláció után?

Figyelt kérdés

1.) Ejakulációm után (pár másodpercre) átlátszó, vízszerű folyadék jelenik meg a makkomon. Kis mennyiségben folyik ki a húgycsőmből, ezt mindig letörlöm, hozzáteszem, hogy egyáltalán nem fáj.


2.) Nagyon ritkán egy hónapban, kb. 2x vagy 3x amikor elélvezek, úgy, hogy az azelötti nap nem csináltam (azaz nem mentem el) akkor kicsit csíp a péniszem, meg éget pár percet, de vizelésnél nem fáj. És úgymond olyan vizelési ingert érzek, azaz azt érzem, hogy mindig vizelnem kéne.

Ez mitől lehet? Talán azért van, mert erős a spermám, vagy, hogy jóval ezelőtt nem élveztem el?

Mert nem hiszem, hogy valami hugyúti fertőzésem lenne, ugyanis nem fáj, ha vizelek, még másnap sem, és a vizelet színe is normális, meg nem vagyok felhülve.


22/F



2014. aug. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem feltétlenül menj el ezzel orvoshoz, majd az megmondja mi a helyzet.
2014. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy honnan a fenéből tudod megállapitani igy laborvizsgálat nélkül hogy van-e hugyuti fertőzésed. Én azt javaslom, hogy menj el vizsgálatra, egy vérvétel és egy vizeletvizsgálat nem ártana. Max. ha fertőzésed van kapsz rá gyógyszert, de ha nem kezelteted magad egyre jobban el fog terjedni. Irány a háziorvos vagy az urológia.
2014. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az 1.) az nem aggaszt, azt mondták, hogy az utóváladék, meg hogy teljesen normális, és mindenkinél van ilyen.


Ha a 2.)-ik jelentkezik még párszor, akkor felkeresem az orvost.

2014. aug. 3. 21:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!