Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetem kellemesebbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetem kellemesebbé az anális sexet a barátnőm számára?

Figyelt kérdés

Kinyaltam a fenekét az jó érzés volt neki majd újjal elkezdtem tágítani aztán behelyeztem de csak a makkomat tudom berakni utána nagyon fáj neki és elsírja magát.

Hogyan tudnám kellemesebbé tenni neki mert nagyon szeretnék beleélvezni a fenekébe.



2014. aug. 4. 04:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Síkosító, de ne erőltesd, mert csak azt fogod vele elérni, hogy megutálja, rosszabbik esetben téged.
2014. aug. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Elsírja magát, és te még tovább akarsz próbálkozni?

Mekkora paraszt vagy, te jó ég...

2014. aug. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RobiRey válasza:
Figyelem elterelés, ami alatt azt lehet érteni ,h csókolgatod a nyakát és a csiklót se felejtsd el mert attól még jobban kitágul de csak próbáld simogatni és mikor már kezdi élvezni akkor már sínen vagy, de eközben se felejtsd el óvatosan mozgatni a csípőd + síkosító ajánlott mindenképp. Ha ezek után sem megy akkor nem veled van a baj, de sok türelmet igényel eleinte.
2014. aug. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi 1,3 választ!


2-nek: nem vagyok paraszt ő is akarja.

2014. aug. 4. 05:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy műbránerrel (kisméretű) előtágítod, s azzal még ő is csinálhatja neked, hogy tud miről beszélsz. Nos???
2014. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Talán ne eröltessed te gyökér...
2014. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__59..


jó kis pár vagytok... am igen,biztos jól esik neki, ha már bőg is.

2014. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem tágítottad rendesen ...
2014. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól írta a 3-as! Én nő vagyok, teljesen jó ahogy elkezded de mi úgy csináljuk hogy vesz fel gumit mivel az is síkos és plusz még síkosító és közben izgatja a csiklómat!De az elején mindenképp a csiklójával kezd amikor berakod neki és nagyon nagyon óvatosan!
2014. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd csak miattad akarja, ő valójában nem, te meg egy köcsög vagy, aki csak erőlteti.
2014. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!