Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem! Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuzsi07 kérdése:

Tanácsra lenne szükségem! Mi történhetett? Volt hogy 1 heten tobb alkalommal is egyutt voltunk. Reggel, delbe es este. Most viszont ott tartunk hogy heti 2-3 alkalom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal 1,5 éve vagyunk egyutt, kezdettol fogva minden jol alakult, de az utolso 1,5 honapba valami oknal fogva megvaltozott a kapcsolatunk. Ertem ez alatt a sexuális kapcsolatunkat is.

#5 éve vagyunk #kezdettol #minden jol alakult #de az utolso 1 #5 honapba valami oknal fogva megvaltozott a kapcsolatunk. Ertem ez alatt a sexuális kapcsolatunkat is.
2014. aug. 4. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
talán egy kis változatosság, újdonság jól jönne. szexuális segédeszközök, játékszerek, ilyesmik...
2014. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán vele beszéld meg, h zavar a dolog, ne velünk.
2014. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy ? Mert az a 18 hónap lehet hogy sok
2014. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Minden nap reggel, délben, este! Hm!

Akkor vagy munkanélküliek vagytok, v. gyerekek!

Lehet, rájött a párod nen csak ebből áll az élet?!

2014. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

elmúlt a varázs.

a megrészegülés 8-10 hónapig tart, utána megszűnik azoknak a hormonoknak a termelése, ami a korábbi állapotot okozta.

2014. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jóból is megárt a sok. Nem kell mindig dugni. Majd később rájössz!
2014. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
En tanacsot kertem nem kritizaciot!
2014. aug. 4. 10:10
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg 20 eves vagyok.Tudom hogy nem csak errol szol az elet csak azert mar kicsit furcsa hogy akkor meg tobb alakalom volt,mara meg mar hetente 2-3 alkalom.Ti nem ertetek engem ,ugye?
2014. aug. 4. 10:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani. Bocs.
2014. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ez a normális állapot, nem a napi 3.
2014. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!