Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat után csak arcra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat után csak arcra puszi?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy fiúval két egymás utáni hétvégén, tisztáztuk hogy semmi komoly, de írok neki ha ráérek. Folyamatosan nagyon pozitív visszajelzéseket kaptam tőle amikor együtt voltunk, csupa dicséret. Legutóbb viszont egy egyszerű arcra puszival köszönt el, és nem adott arra utalást, hogy szeretne még talizni. Pedig nem lakok olyan messze tőle, és nagyon jól érezte magát, ez biztos. Mit jelenthet ez az arcra puszi akkor, búcsút? Nem számít semmi más?

2014. aug. 4. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
dobtak, kérsz egy puszcsit?
2014. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

semmi különöset nem jelent. Vagyis mindegy hogy arcra vagy szájra megy ilyenkor a puszi.

Ha megállapodtatok abban hogy 1x-i eset akkor semmit se jelent.

2014. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért hova akartad adni?


[link]

2014. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok egy ilyen lányt? Csak szex és más semmi kapcsolatra!:-P
2014. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szex már megvolt, az elköszönés nem a szexkapcsolat része.
2014. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem adtam, kaptam.És csak azért fura mert ismerek mást akinek szintén volt ilyen kapcsolata és a pasi mégis meg volt érte halva...ideig-óráig, amíg rá nem unt. Pedig ő nem kapott olyan mondatokat mint én
2014. aug. 4. 14:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az a normális szexkapcsolat. Egy szexkapcsolatban nincs érzelem.
2014. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én szerettem volna több ilyen talitt, de úgy tűnik ő nem. Nem értem miért, kár h nem látok a férfiak fejébe
2014. aug. 4. 15:07
 9/10 A kérdező kommentje:
És most jön a bizonytalanság hogy biztos valamit elrontottam, és csak kamuzott nekem mindenről. Meg nem jövök be neki. Nincs önbizalmam
2014. aug. 4. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani barátom az első 5-6 randi előtt/után is csak puszit adott, pedig lefeküdtünk már a legelején. Fura volt, de mi mondjuk nem beszéltünk róla előtte, hogy mi is lesz ez köztünk.


A te esetedben, ha ennyire szeretnéd tudni, hogy bejössz-e még neki, írj neki. Végülis ezt beszéltétek meg.

2014. aug. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!