Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik a félvér fiúkat?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézzem a lányok oda van a félcigány félnéger féllatin pasikért.Szeretik hogy hevesebbek mint a magyar pasik többsége ?
2014. aug. 4. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Valljuk be, a magyar pasik néha tudnak unalmasak lenni :D
2014. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem például az előbb felsoroltak közül, csak a félig latin férfi jönne be.
2014. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem jön be...
2014. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a félfekete, féllatin jön be, de nagyon. Az egyik ok pedig az,h gyönyörűnek találom a barna bőrt. Lehet lepontozni de a nagyon fehér bőrtől kirázz a hideg. PErsze kreol bőrűek lehetnek teljesen magyarok is(pélául én), de... érted :D

Aztán még azért is mert egzotikusak, különlegesek. Már csak azért is mert félig más rasszhoz tartoznak, sok dologról tudnak mesélni. A feketék testfelépítése, izomzata pedig jobb, ez tény. A méret téma meg egy hülyeség, tapasztalatból mondom :D

És igen szenvedélyesebbek. Lehet,h csak azért mert nem itt élnek, csak nyaralnak, tanulnak és addig kalandozni akarnak de akkor is.

2014. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem mindenki, pl én se vagyok oda értük
2014. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda értük, elég unalmasak szoktak lenni (legalábbis azok, akiket ismertem)
2014. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
4-es az igaz, hogy testileg erősebbek, de agyilag nagyon le vannak maradva és sajnos ilyen buta emberekkel párosodni egyenlő a buta, lusta semmirekellő utódokkal. Inkább egy fehér vagy mongolid ez a két faj okos, ezek hozzák el a fejlődést a kultúrát, ahogy korábban is. A sötétbőrű fajokat én lenézem, de szerencsére amúgy is rondának undorítónak tartom őket. White Power forever! Fogjunk össze a fehér faj megmentésért és fennmaradáséért, testvéreim! Aki hasonlóan gondolkodik írjon is nyugodtan privát üzenetet nekem!
2014. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még szerencse utolsó, hogy te olyan k_rva okos és tanult vagy. Igaz, általános iskola 7. osztályos tananyaga, hogy az ember a faj, amin belül rasszok vannak. Magyarul nem létezik olyan, hogy fehér faj.
2014. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

8-as te buta, te primitív... úgy sajnállak :(

és olyan borzasztó,h vannak még ilyen emberek, és lesznek is mindig. De tudod mit? Legalább MI normálisan gondolkodó, értelmes emberek felsőbbrendűnek érezhetjük magunkat, veletek szemben :)

de azért remélem majd megváltozik a véleményed. Győzködni nem foglak, mert ahogy engem nem lehet meggyőzni arról,h a fehér ember értelmesebb, téged se lehet arról,h minden rassz ugyan olyan értelmes lehet, ugyan olyan környezetben.


L

2014. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!