Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Összejöttem egy nagyon fialal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy nagyon fialal lánnyal. Lehet jövője?

Figyelt kérdés
Kijárunk a strandra a srácokkal, és egy lánnyal már több hete szemezgettem folyamat, néha beszéltünk is, aztán úgy alakult, hogy többször hazakísértem, smároltunk, és most ugye járunk ... ez amúgy nem is nagy sztori, csak közben kiderült h 14 éves. ránézésre megnem mondtam volna, ha azt mondja 18 simán elhiszem. na most csak, hogy ebből mi sülhet ki? nem tűnik éretlennek, meg tök intelligens, csak mégis a szülei stb. szerintetek? főleg a szex téma nemtudom ennyire necces, mert eddig nem úgy tűnik, hogy nagyon ellezné a dolgot. én 19 vagyok, eddig korombeliekkel volt kapcsolatom, ez most így alakult. de csak ez miatt nem akarom nem folytatni.

2014. aug. 4. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, ez még teljesen ideális különbség.
2014. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ez pont fordítva van én vagyok 19 a srác meg alig 15, ami rohattul gáznak hangzik, de ő is többnek néz ki és működik a dolog. :)

Szerintem egy próbát megér.

2014. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, csak durva belegondolni... h én most megyek egyetemre, ő megy nyolcadikos . és a társasága is ilyen, "kislányos" fura, nemtudom ez köztük hogy csapódik le. amikor ott vannak, ő sem úgy viselkedik, mint amikor csak kettesben vagyunk, olyankor nem tűnik érettnek. azért nem tudom, hogy van e jövője, mert nagyon pofára esni nem szeretnék, abból most idénre már kijutott ... :)
2014. aug. 4. 22:46
 4/9 anonim válasza:
TElesen normális,persze!Nekem van egy lány ismerősöm aki a pasijával 14 évesen jött össze ésa pasija 18 éves.
2014. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem akarom elvinni alpáriba. de szexuálisan van amire figyelni kell? ilyen fiatal lánnyal nem voltam, nemtudom hogy ezzel van e különösebb dolog. vagy csak túlagyalom mi?
2014. aug. 4. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehogymár máris a dugáson járjon az eszed, 14 éves...
2014. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem csak azon jár az eszem. pontosan ezért volt az egész kérdés. hogy ez gáz e így? mert én már majdnem 20 vagyok, több kapcsolatom is volt, természetesn hogy a szex része ezeknek. és teljesen úgy jött le, hogy ez neki sem jelentene problémát.
2014. aug. 4. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Az kevés, hogy neked "úgy jött le", hogy akar szexelni (a közeljövőben), erről vele kellene beszélni, mert simán félreértheted a jeleket.

Lehet jövője, de leginkább akkor, ha 1. annyira szereted, hogy vársz rá, tanítgatod egy kicsit, elfogadod a különbségeket (pl barátok, programok terén), illetve a szülei nem ellenzik a kapcsolatot 2. a lány már érett a szexre (erre kevés esély van ennyi időse), és más téren is képes társként viselkedni.

2014. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
23:25 - köszönöm a választ. igen, ugyan ezeket fogalmaztam meg énis magamban. hogy milyen társ lehet egy 14 éves lányból, illetve hogy szexuálisan lehet e már érett, úgy mint egy 18-19 éves.
2014. aug. 4. 23:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!