Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak, hogy igazán felfogja a szerelmem, hogy milyen őrült jó vele az ágyban?

Figyelt kérdés

Ez az a tipikus eset, mikor valami annyira jó, hogy minden enyhe kifejezésnek tűnik.:) (Tudom, máshogy is ki lehet fejezni, de most szavakra gondolok -pláne, hogy az a típus, akinek az is fontos) Főleg pasik véleménye érdekel, hisz más a nézőpont..

Nekem az a legszembetűnőbb, hogy -bár nem volt sok pasim, inkább kicsit átlagnál kevesebb- eddig annyira nem voltam rendben ilyen téren, hogy már pszichológushoz akartam fordulni (asszem az első szex traumája miatt nem volt soha az igazi), ő meg jött és...olyasmiket tapasztalok, amiket korábban nem. Nem csak az ágyban persze -ez nyilván összefügg. No de nem hasonlíthatom a korábbiakhoz, mert az mindenki önérzetét bántaná. Kérem szépen a férfiagyat segítségül..!;) Mitől érzitek, hogy "ez igen, én vagyok a lepedők császára"?:D Csak a kéjes nyögésektől?:P



2014. aug. 4. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de hasonlóan gyönyörben élem meg a szexet.

A barátomnak mindig mondom, hogy mennyire boldog vagyok, hogy ő van nekem, mert egyszerűen fantasztikus, meg érzi is abból ahogyan viselkedem, teljesen érezhető látványos, ha igazán jó.

2014. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, nincs jó szövegem csak azt akartam írni,h örülök nektek :)
2014. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves tőled, köszönöm!:)

Remélem, hamarosan elhárul minden akadály és akkor méginkább beleélhetem magam...:) Ha őt elveszíteném, biztos nem kéne senki más, mert ezt nem lehet übereleni. (Majdnem 30 évesen talán már mondhatok ilyet.:))

2014. aug. 6. 14:09




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!