Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most akkor megalázás vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor megalázás vagy nem?

Figyelt kérdés
Férfiakkal beszélgettem, és azt mondták, hogy a szerelmüket (feleségüket), tehát akit szeretnek azt nem szopatnák meg (durván), meg nem élveznének az arcára, azt csak a k.urvákkal meg r.ibancokkal csinálnák meg, mert ez igenis megalázása egy nőnek. A párjukkal ezt lelkiismereti okokból nem teszik, mert szeretik.
2014. aug. 4. 23:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
Én megtettem olyan lányokkal is, akiket szerettem. A szex is a kapcsolat része, és néha kellett ez is :)
2014. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nézőpont kérdése. Ha mindkét felet izgatja a dolog, vagyis egy férfit az, ha megszopathatja a barátnőjét/feleségét/élettársát stb. illetve az, hogy az arcára élvez és ez fordítva is így van, akkor egyáltalán nem megalázó, hiszen mindkettejüket izgatja és mindketten akarják és élvezik.

Ez abban az esetben megalázó csak ha (általában) a nő ódzkodik tőle vagy zárkózik el előle, de van férfi is akit ez nem hoz lázba.

Én szeretem, felizgat ha a partnerem megfogja a fejem, hajam és ráhúzza a farkára, mozgatja a csípőjét és úgy szopat ahogy neki jólesik, mint ahogy az is ha az arcomra élvez......effektíve se én se a partnerem nem találjuk ezt megalázónak.

Ez ilyen egyszerú :)

2014. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Ő is szereti, meg én is, ezért csináljuk.
2014. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
28%
Megalázás. Ne mondja nekem azt senki, hogyha valaki valakit istenigazán szeret akkor tudja tárgyként kezelni.
2014. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Csak olyan nővel csináltam ilyet, aki kérte, igényelte ... Ja se k.urvával, se r.ibanccal nincs tapasztalatom, csak párkapcsolatban fordult elő :-P
2014. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
48%

Ez baromság.

Csak az ilyen vallásos emberek, vagy a hülyeségekre tanított lányok, esetleg fiúk, gondolják úgy, hogy megalázó.


Egy kapcsolatban az ilyesmi nem megalázó, mert ott a kulcsmondat, hogy Szerelmesek, tehát ezek a dolgok is csak örömöt okoznak mindkét fél számára. Arról nem is beszélve, hogy egyszer él az ember, így ezt a fajta örömöt nem szabad kihagyni a szerelmeddel.


Sokan azért mondják, hogy megalázó, mert ezzel védekeznek az ellen, hogy nekik csinálniuk kelljen, de akkor ennyi erővel a fiúk se nyalják ki a lányokat, mert az is megalázó.


Aki konkrétan leoltja a kényeztetést az nem igazán szereti a párját, viszont aki még nincs készen rá, az teljesen más, mert szeretik egymást, csak ilyesmire még nem állnak készen, lehet még jó sokáig.


A lényeg, hogy egyáltalán nem megalázó, ha a szerelmeddel csinálod!

2014. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
41%

Nézz végig az állatvilágon, ez kb megalázás. Na most kérdés,

hogy kinek mi jön be.. Értelmét viszont nem sokat látom,

tönkretenném vele a csaj sminkjét, aztán 2 órát malmoz-

hatnék, mire elkészül vele....

2014. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Már miért lennék tárgyként kezelve, ha olyat csinálnak velem, amit én is szeretek?? Nem értelek...
2014. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

ez butaság.

a partneremmel élem ki a vágyaim,ezért is van.

a másik meg,hogy ritka primitív és tapasztalatlan az a férfi aki elkezd egy ku-rvával keménykedni.

1.a ku-rva nem hagyja,hogy ráélvezz a fejére,csak kemény extráért.

2.miért kellene színész módon teátrálisan lealázni azt aki örömet okoz?

akkor és ott 1 férfi és 1 nő vagyunk.

egyszóval a nőmnek és az örömlányoknak is ugyanúgy élvezek el és ugyanúgy a fejükre verem a gyíkom.

2014. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
43%

Én meg szeretem , ha megpofoznak szex közben...Most akkor meg vagyok alázva?


Hülyeség...

2014. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!