Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha pushup-os melltartóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pushup-os melltartóban alszok heti 2-3szor akkor eldeformálódhat a mellem?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésre válaszoljatok légyszives ne azt hogy miért.
2014. aug. 4. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Lógni fog. hihi.
2014. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én farkam szerinted egyenesebb lesz ha feszülős boxerben alszom? Nem fog a melleddel semmi sem történni.
2014. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Küldj képet és megmondom mivel így nagyon nehéz megítélni mivel annyiféle mell típus létezik.


15/F



:D

2014. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lógni nem fog mert nincs nagy mellem. 75B, Köszi az eddigi válaszokat :)
2014. aug. 4. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen , el fog. Méghozzá azért, mert felcsúszhat és bizony akkor az a drót alul órákon keresztül nyomja a melled allját és ez egy idő után meg fog látszani. Sajnos tapasztalat.
2014. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe lehet melltartóban aludni? Most komolyan? Én ha hazaérek az az első hogy leveszem, már ha egyáltalán van rajtam, pedig az enyém nem kicsi...

Szerintem benne aludni kifejezetten ártalmas, mert ahogy előttem is írták, igen csúnyán megnyomhatja, aminek akár komoly egészségügyi következményei is lehetnek. Plusz ha ennyit van rajtad, akkor valóban elgyengülhetnek az izmaid, és lógni fog (a kicsi is lóghat) Én nem mindig hordok, tini koromban pláne nem hordtam, és annak ellenére hogy "D" kosaras kell, majd' 30 évesen is úgy áll mint egy tininek... De lehet nincs összefüggés.

2014. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!