Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti már táncoltatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti már táncoltatok a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi :) esetleg fiúk nektek milyen élmény volt?
2014. aug. 4. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

19/L

2014. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És így hogy jött meg milyen zenére? :)
2014. aug. 4. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem! És nem is fogok! Rühellek táncolni.

19/L

2014. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm táncolt már velem. Volt laza és volt, hogy poénból kipróbáltunk egy pár versenytánclépést. Szerintem jó szórakozás.

18/f & 18/l

2014. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Rossz élmény volt mert elég rusnya a barátnőm, be is hánytam a fotel mögé mikor nem figyelt.
2014. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso :DDDDDD
2014. aug. 4. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen:) Azt kapott legutóbb szülinapjára. Nagyon tetszett neki. Utána egy kis orállal kedveskedtem neki, engedtem az arcraélvezést is, amit annyira szeret, aztán lazító masszázs és egy gyengéd, romantikus szex.

16/L

2014. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen én szoktam.Van hogy csinálok mellé vacsit elődte meg koreográfoát.Egy rudat is fogok egyszer beszerezni mert az nagyon tuti .A legjobban a símulást szereti amikor huzom az agyát................
2014. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) akkor valami kis zenet is kerhetnék vagy esetleg linket hogy honnan jott a koreografia? :)
2014. aug. 4. 23:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!