Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok akiknek van szilikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akiknek van szilikon melletek hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
pénteken ha elmegyek megcsináltatni akkor hétfőn már fogok tudni munkába menni?
2014. aug. 4. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valami szorítómelltartót kell hordanod, különben könnyen elcsúszhat. Gondolom tudsz menni, csak nem egy csinos ruhában, mert a szorító melltartó nem igazán csinos.

UI:

Mondjuk nem értem minek csináltatsz mű melleket, a rendes férfiak nem szeretik őket, meg azt sem ha túl nagyok, egyszerűen nem szét, de ez a te döntésed, mindenesetre én SOHA nem csinálnék ilyet, nem érezném magam természetesen szépnek, igazinak, ha már lenne bennem egy kis mű.

2014. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon pici melleim vannak ( alig van), A - s kosár is nagy rám jóformán. Csak akkorákat szeretnék hogy egy kisebb méretű melltartóba jók legyenek. Nyáron kellemetlenül érzem magam fürdőruhába is. így meg ha egy picike fördőruhába pont jók lesznek megleszek elégedve
2014. aug. 4. 23:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél hétig feküdtem. Az első három nap borzalmas volt. Iszonyú mellkasi fájdalmaim voltak. A többi nap is kegyetlen volt, főleg, hogy a karjait az ember mindenre használja, és így mozog a mellkasa is, egy fenéktörlés borzalmas volt... szóval szerintem egy hét szabit mindenképp megérdmemelnél!
2014. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Értem, de a kicsi mell is lehet nagyon csinos és izgató, csak olyan pasit kell találnod, pl az én barátomnak tetszik a kicsi cici, azt mondja szép, egységes, megy a testhez, nem az a nagy ami oda sem illik sok esetben.


Az enyémet imádja, bár megkérdeztem, hogy ezek alapján nem-e tartja túl nagynak, mert nekem a kicsi mellnél azért nagyobb van. Még így is lehetne nagyobb, mert sok lány ezzel nem lenne megelégedve, de szerintem pont tökéletes.


Amúgy hány éves vagy? Lehet fognak még nőni.

2014. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos nemhiszem hogy fognak nőlni. Komolyan nemtudok melltartót se venni tök lapos. fürdőbe se merek kimenni. Nagyon megszeretném csináltatni hogy legalább kicsi cicim legyen. Csak munkából nemigazán szereték szabit kivenni. Meg igazából megmondani se szeretném ezt senkinek. nem nagyokat szeretnék és ennyi változásra mindenki azt fogja hinni hogy megnőt csak
2014. aug. 4. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te enélkül nem érzed magad teljesnek, akkor csináltasd meg nyugodtan, gondolom utána boldogabb leszel, viszont az a szabi tényleg jól jönne szerintem, mert volt egy ismerősöm aki harmadnap elment bulizni a szilikon cicijével a szorítómelltartó nélkül és elcsúszott neki, ami fájdalmas lehetett, úgyhogy óvatosan.
2014. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szoríttómelltartót hordanám természetesen ameddig kell.
2014. aug. 5. 00:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jé, végre találtam egy másik lányt, akinek kb pont akkora mellei lehetnek, mint nekem. Vagyis semekkorák (ezt ne vedd magadra, saját magamnak írtam xd). Pedig azt hittem, hogy csak nekem nincsenek. Én egyébként teljesen megértelek, én is örülnék még csak egy sima A-s méretnek is...
2014. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én se műtetném meg ha egy kis melltartót kitudnák tölteni velük legalább de így nagyon zavaró öltözködés szempontjából is. Egy kis átlagos mellet nagyon szeretnék
2014. aug. 5. 01:28
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
En szeretem a szilikonmelleket es meg nagyon sokan. Csinaltass jo nagyot. Erezd jol Magad a borodben. Kb 3napig csak fekudni fogsz. Kerj igazolast a haziorvostol. Kivizsgalnak mert talaltak vmi. Ne aggodj gyonyoru lesz. Hosszuhetvege nincs valamikor? Szabid nincs meg?
2014. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!