Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tegyem a szeretőmmé?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem a szeretőmmé?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem NEM érdekelnek a ,,helyes útra terelgetők" az időtöket pocsékoljátok...


Olyanokat kérdeznék, akiknek van/volt szeretőjük. Hogy zajlott lett? Hogy lettetek szeretők? Meg lett beszélve, hogy ő most akkor innentől kezdve szerető, vagy kialakult magától?



2014. aug. 4. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy szerződést írtunk alá, mindkét félről két tanúval.
2014. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi nem mondtunk semmit... csak úgy alakult :)
2014. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
# 1 és mi állt a szerződésben? érdekelne, hogy szabályosan csináltátok-e.
2014. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Várjatok, mindjárt beszkennelem és közzéteszem az ország-világ előtt :)
2014. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Gondolom megbeszélik, hogy egyikük sem akar kapcsolatot, viszont jó egymással az ágyban, így nem szabad ezt az örömöt megvonnotok egymástól, ki kéne próbálni a szerető kapcsolatot.


Ha van konkrétan valakid, akkor el kell vele hitetned, hogy ő sokkal izgalmasabb, értékesebb, jobb jő6férfi, mint a barátnőd/tod, lehet kicsit hitegetni kell az elején, utána meg már ha beléd gabalyodott akkor lehet úgyis megmarad neked, hogy mellette ott a párod.

2014. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tud róla, hogy családos vagyok. Én 30 vagyok és van egy feleségem, ő 19 és szingli. Annyi itt a probléma, hogy ugye szingli és én nem tudnám elviselni, ha ő pasizna mellettem... Azt mondta, addig nem zavarja, hogy foglalt vagyok, amíg nem talál valakit, mert ő képtelen lenne ezt csinálni vkivel, de mivel még most szingli, így neki nincs kit átvernie.
2014. aug. 4. 23:39
 7/20 A kérdező kommentje:
Én nem terveztem/tervezem megcsalni az asszonyt, de ez a lány! Istenem ha 2 évvel korábban ismerem és kicsit idősebb lenne! Gyönyörű, vicces, 4 nyelven beszél, csodálkozom, hogy még nem csavarta el a fejét senki... de valszeg, azért nem történt még meg,mert NEM hagyta, mivel iszonyú értelmes, átlát a dolgokon, így gondolom a férfiakon is... És végre engem meg akar! Talán mert első körben megmondtam neki, hogy foglalt vagyok.
2014. aug. 4. 23:42
 8/20 anonim ***** válasza:

Akkor soha ne hagyd el, tarts két családot, (mondjuk ha a helyes útra terelnélek nem tanácsolnám) és döntsd el, hogyha esetleg a feleséged rájön és kidob akkor akarsz-e majd a szeretőddel maradni továbbra is, vagy a másik, hogy ő is elhagyhat bármikor.


Óvatosan azért az ilyennel, miért akarod megcsalni a feleségedet? Már nem olyan izgalmas mint régen? Mert pl én nem tudnám elviselni ha megcsalnának, nagyon érzéketlen dolog.

2014. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"én nem tudnám elviselni, ha ő pasizna mellettem"


A gerincednél ezek szerint már csak az egód nagyobb.

2014. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8-as - Nem a szokásos dolgok miatt... Nem félrekúrás miatt, vajmi kevéssé érdekel, hogy mikor fogok vele lefeküdni. Hanem tudod, elveszel valakit, akiről azt hiszed, hogy ő az igazi, elveszed, hogy na igen, ő a tökéletes, révbe értem. Aztán jön egy kis 19 éves, akiről a fene se gondolta volna, hogy egyáltalán hatással lehet egy 30-as pasira (maximum az átlag csak a farkunkra...) erre ő... anélkül, hogy megakarnám dugni kell. Nyilván megakarom, mert csodálatos, de kb ez érdekel most tényleg legkevésbé.
2014. aug. 4. 23:46
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!