Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nem maszturbálsz, jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem maszturbálsz, jobban megy a csajozás vajon?

Figyelt kérdés

Van egy elméletem, tapasztalat alapján, miszerint ha nem rántasz rá legalább egy 5 napig akkor jobban megy az ismerkedés a lányokkal. Lehet mögötte valami biológiai magyarázat esetleg hogy valami illatanyagot, feromont termel az ember vagy csak simán rámenőssebb ilyenkor...?

Valakinek tapasztalat?

20/F


2014. aug. 5. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, a 4. napon megőrülsz és meghalsz.
2014. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 C0r3 ***** válasza:
Ez egy jó hülyeség. 4hét és 2 napja nem vertem ki. Nem vicc, elhatároztam hogy nem verem ki. Mikor elkezdtem volt randim is, tök jól megvoltam, most meg szánalmasnak érzem magam. De legalább a farkam jól működik:D
2014. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, max jobban kívánod a lányokat, de semmiben sem gátol.
2014. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha kivered több esélyed van mert nyugodtabb vagy.Jobban megtudod füzni mert nem zavar h feszül a gatyád.Bár megoszlanak a vélkemények.Mert ha kivered és lessz valami a csajjal akkor meg lehet a mapi 2-3-dik merevedésnél már nem lesszel olyan kemény és ezzel szúrod el
2014. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez is abban a hülye filmben volt a "keresd a nőt" címűben asszem (nembiztos), de én ennek nem hiszek, lehet valami igazságalapja amit leírtam de max annyi tényleg h nyomulósab leszel. Szerintem gondolkodjatok el rajta ;)
2014. aug. 5. 00:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal van összefüggésben, hogy az emberben ilyenkor sokkal erősebb vágy van, mintha előtte levezeti a feszültséget. Másrészt kevésbé kiégett, ezért figyelmesebb tud lenni. Ezek igazából pszichológiai folyamatok, és a psziché szoros összeköttetésben áll a szervezet biológiájával, tehát könnyen meglehet, hogy egy maszturbálás befolyással van egy utána történő ismerkedésre...

De ez csak az én okoskodásom, nem vagyok szexuálpszichológus...

2014. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!