Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Le fogok feküdni a baratommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le fogok feküdni a baratommal most először, de tartok az előjátéktól.17/L tipp?

Figyelt kérdés
légyszi normális kommenteket irjatok

2014. aug. 5. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért pont az előjátéktól? Nincs abban semmi félelmetes.
2014. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs mitől tartani ha nem egy bunkó nem lesz gond úgy sem
2014. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól leitatod elötte nemérdekli ha elb*szod :D
2014. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Az elojatek alatt az oralt erted meg a simogatast meg ilyesmiket? Mert azoktol nem kell felni ;) siman menmi fognak.ha.meg vmi baj van vagy problema akkor szolj a baratodnak biztos segiteni.fog neked de a legfobb dolog h lazulj el es elvezd :)
2014. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha már az előjátéktól is tartasz, akkor lehet, hogy hanyagolni kellene még a szexet, ugyanis a megfelelő előjáték a szex előszobája.....ha az nem jól sikerül, bizony kihathat az aktusra.

Szerintem te nem vagy még kész a szexre.....

2014. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Alvás előtt kell előjáték?Én csak simán lefekszek.:)
2014. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát ja én is azt mondom , hogyha még előjáték szinte se ismeritek egymást, hogy akartok már is lefeküdni? ez nekem érdekes kicsit...
2014. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig az előjáték a kulcsa mindennek :D

Nincs annál jobb érzés mikor felizgatnak elég keményen, aztán tesznek ellene :D

Biztos beteg dolognak tartod most, de idővel az életed része lesz

2014. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a lefekvés alatt a szeretkezést érted, akkor szerintem érdemes lenne várnotok, ha mmost még az előjátéktól is tartasz.


Sokkal szebb élmény lenne később mind a kettőtöknek, ha már úgy történne meg, hogy megbarátkoztatok egymás testi közelségével, fesztelenek vagyok egymás mellett meztelenül, pettingeltetek, és megtanultátok egymást más módon, behatolás nélkül eljuttatni az orgazmusig.


Természetes, hogy izgulsz, de szoronganod vagy félned nem szabadna.


Amire most készültök a kérdésedből ítélve, az kicsit olyan, mintha autóvezetésből életed első gyakorlati óráján kivinne az oktató úgy egy főútra, a forgalomba, hogy még a pedálokat sem tudod rendesen kezelni, de azt várná tőled, hogy minden rendben menjen.


Ha megfogadsz egy tanácsot, adjatok magatoknak időt, és haladjatok szép fokozatosan a dolgokkal, és akkor egy idő után a szeretkezés is jön majd a maga természetes módján, és érezni fogjátok, hogy itt az ideje.


Hidd el, hogy egész más élmény annak, aki már nagyon-nagyon vágyik rá. :-)


A barátodnak is te leszel az első?

2014. aug. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
félj inkább a 24 centitől.
2014. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!