Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkednihelyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkednihelyes palikkal ilyen 23-26 évesekkel? BUliba nagyon nehéz ezeken a társkeresőkön nincs ötletem hogy irjak rájuk. Erre valami tanács?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyire ronda vagy?:O
2014. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bár én nő vagyok

de eddig ez volt a legjobb felszedős duma amit írtak nekem :


szia


kénytelen vagyok írni neked, mert már 2 hete minden nap mikor benézek az oldalra a te arcod jön velem szembe, ....

2014. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

26 vagyok, budapesti. Szívesen ismerkednék veled, ha gondolod írj privátba ;)

2014. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodd túl a dolgot, mikor ráírsz valakire. Légy önmagad, írd le azt, amit gondolsz, amit szeretnél. Veszíteni valód nincs, aztán hátha a másik fél is érdeklődést mutat. :) 25/F
2014. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj rájuk, mert nem biztos, hogy érteni fogják a helyesírásod miatt.
2014. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Haha Lol.

Néha csak ámulok férfi fajtársaim finom fogalmazási stílusán. :D


Én speciel nem utazok társkeresőben, de ha fennlennék akkor én így írtam volna:


Szia,


Megtetszettél és a profilodat nézve mégjobban tetszik amit látok és hát gondoltam írok neked, hogy megismerhesselek egy kicsit hátha közben én is megetetszem.


Vagy ez már túl sok? :D

Mondom nem vágom mi az amire harapnak a lányok ilyen helyeken... :)

2014. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én lány vagyok és pasira szeretnáék ráirni :) tanács?
2014. aug. 5. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Bárhogy. szószerint. pl.: mizu?

mondd valamit, bla bla, abbahagyja. a lényeg válaszolj. kommenteld. nem a te témád? válts. meséld el neki mit rendeltél ebayről. ha van közös hang összejöhettek és halad magától. ha nincs, elköszönsz. nincs miről beszélni, kész.

Sőt, ha neked is van profilod és látja annyi is elég: "Szia!" Ő is kösön és megkezdi a beszélgetés. Az életben is így van. Itt is működik. Vagy ha nem ír vissza, akkor nem érdekled. Próbáld ki itt valakin. Most épp ráérek :P

2014. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!