Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kell, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell, hogy egy fiúnak 18-20 cm-es pénisze legyen? A 13 miért nem elég?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég:)
2014. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem a méret a lényeg hanem az hogy hogyan tud vele bánni. A 13 centi az még nem olyan kicsi.

De azért nem árt ha nagyobb mert ha túl kicsi akkor kb semmit nem érzünk belőle, és azt úgy kicsit sem lehet élvezni.

2014. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van akinek elég, van akinek nem. Ne általánosíts.
2014. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert a belső a fontos a nőknél.
2014. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kell. Én még eggyel sem dugtam aki követelte ,hogy 20 legyen ám mert különben hazamegyek. És egyik sem vett elő mérőpálcát ellenőrizni. Jó a 13 is, csak úgy dugd vele meg a csajt ahogy ő szereti...akkor mind1 a méret.
2014. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bocs, nekem nem kell, sose vágytam rá, én élvezni szeretem a szexet és nem azon aggodalmaskodni, hogy melyik pózban mennyire rakhatja be a férfi, hogy ne okozzon fájdalmat.

Volt már benne részem, nem okozott nagy örömet, amikor arra kellett figyelni, hogy fájni fog és szólni kellett, hogy úgy inkább ne, mert sokkal inkább kellemetlen mint kellemes, ezzel szemben a kisebbel soha semmilyen ilyen jellegű gond nem volt, órákon keresztül nyúztuk egymást minden probléma nélkül.

De nyilván ha a páromnak ekkora méretű lenne, sokmindent nem tehetnék, megtanulnánk azzal is szexelni úgy hogy mindkettőnknek jó és élvezetes legyen :)

2014. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És az átmérője?5cm az kevsé?
2014. aug. 5. 12:32
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Tanuljátok már meg, hogy a nőknek mindegy a méret, ha elég nagy :-P
2014. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

IA lányoknak is különböző "méreteik" vannak, csak nyilván ez kevésbé feltűnő. Van, akinek már 16 körül is fáj bizonyos pózokban, mások meg mindebből kb semmit nem éreznének, utóbbi esetben lehet ezt javítani hüvelytornával,de nem 1 nap alatt.

Olyan nincs, hogy "a lányok", mert mindenkinek mások a preferenciái (van, akinek iszonyatosan fáj, ha megütöd a méhszáját, másoknak meg kifejezetten élvezetes...), na meg komoly kapcsolatban mire lekerül a ruha, addigra már úgyis szerelmes beléd (ideális esetben), úgyhogy nem ez fog számítani.

2014. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem fontos a meret, csak legyen nagy.
2014. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!