Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasikat zavarja az ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat zavarja az ilyesmi?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy már egy jó ideje szakítottam az exemmel szinte az összes cuccot eltüntettem amit tőle kaptam kivéve a fehérnemű szettjeimet. Van egy pár...Olyanok amiket ő vett nekem vagy én vettem miatta. Most úgy áll a dolog hogy van egy srác akivel összejöttem és lassan lassan eljön a szex ideje is. Arra gondoltam valamelyiket felvenném neki. Titeket zavarna, hogy ezeket az exemtől kaptam?
2014. aug. 5. 12:55
 1/10 anonim válasza:
ha elmondanád akkor igen
2014. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de honnan fogja tudni, hogy az extől van? Ráírtátok? Vagy úgy tervezed, hogy belibbensz vadító fehérneműben, és közlöd, hogy "figyelj, ez még az extől van, nem baj?"... Egyszerűen ne mondd el...
2014. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem muszáj megmondani

már nem mintha a "ki vette neked a bugyidat?" kérdés olyan sokszor előjönne

2014. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha mondanád hogy tőle vannak akkor lehet...de hát végül is, kit érdekel, hogy az ex vette a csomagolást, amikor enyém az ajándék ami benne van ;)

Egyszerűen ne mondd el neki, hogy honnan van.

2014. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vannak dolgok, amiket el lehet hallgatni. ez ilyen.
2014. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy engem egy kicsit zavarna, ha az első szeretkezés közben, amikor megtörténik az első behatolás, közölné a barátnőm, hogy "De csodálatos érzés volt amikor még a hüvelyemben az előző barátom járt és vadul simogatta a csiklómat!"

:) :) :)

2014. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell neki elmondani és nem fogja zavarni.
2014. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Tőle van és kész. Most azért vegyél még egy drága szettet .
2014. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
engem lányként zavarna. az exem jutna eszembe amikor felveszem. meg elég szentimentális vagyok, legyen már különleges... előre készülök.
2014. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

engem is zavarna ha elmondanád

szólj most vagy hallgass örökkön örökké

2014. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!