Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem áll fel barátomnak, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll fel barátomnak, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Baratommal lassan egy eve vagyunk egyutt , viszont menetkozben mindig lelankad neki es nem all fol ez miatt egyaltalan nem tudjuk elvezni a szexet!Mi lehet a baj?Szervi baja van esetleg?
2014. aug. 5. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dohányzik?
2014. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez nagyon rossz lehet.:/ szerintem menjen el orvoshoz
2014. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Már un téged, esetleg nem tart már vonzónak...
2014. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán csak izgul,segíts be neki egy kicsit.
2014. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valójában meleg.
2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kerida ***** válasza:

Hát sok oka lehet ki kell deríteni.


Első eset a szervi ok, ezt orvosi vizsgálattal ki lehet deríteni.

Vagy ha túlterhelt, akkor is potencia gondjai lehetnek. Nem stresszes, fáradt mostanában? Munkahely? Ilyenkor rá kell szánni egy hétvégét, hogy kikapcsolódjon, megmasszírozhatod, elmehettek kirándulni, fürdeni, a lényeg, hogy kizökkentsd a taposó malomból.


Esetleg az egészségtelen életmód is közrejátszhat, ha szeret punnyadni és gyors vagy zsíros kajákat majszolni.


Legvégül: nem kíván, vagy unalmas neki a szex. Erre meg azt a taktikát tudom, hogy lepd meg valami újdonsággal, szexi fehérnemű vagy utaztatok el valahova egy hétvégére.

2014. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, feltétlen menjen el orvoshoz, először urologushoz hogy kizárják a szervi okot, esetleg okozhatja az is hogy alacsony a férfihormon szintje, de lehet lelki pszichés oka is. Az is lehet nem akar veled lenni, de ennek vannak előjelei is, pl. nem ér rá veled találkozni, sokszor hárit dolgokat, nem tervezi a közös jövőtöket.
2014. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves? Kezdettől fogva nem áll fel neki, amióta együtt vagytok?
2014. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég egy idegesebb pillanat,egy alkalom mikor nem áll fel,és a férfinak ez katasztrófát jelent,ha túl lelkizős akkor a következő alkalommal is erre a rosszra gondol és másodszorra sem áll fel....velem is volt ilyen,de én megoldottam,írattam fel az orvossal VIAGRÁT....röhöghettek,ha akartok,de az önbizalmamat,és a farokméretemet,annak teljesítményét akkorára növelte,hogy a falu bikájának éreztem magam XD...jó pár vakrandin hasznát vettem,még csúnyább nőknél is.Visszajött az önbizalmam,ma már nem kell gyógyszer.
2014. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En arra gondoltam tulsagosan megszerettne nekem "felelni" , es izgul.Egyebkent sportol focizik mar fiatal kisfiu koraota most 17 eves, es a kapcsolatunk eleje ota ezvan vagyis amiota eloszor megtortent! Mindig mondja hogy fel ,hogy elveszit szoval szerintem inkabb izgul,es egyeb mas oka van minthogy szervi..El fogunk nezni az orvoshoz! Es a normalis kommenteloknek koszonom!
2014. aug. 5. 15:16
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!