Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy amikor 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy amikor 14 körül voltam, a korombeli lányok gyakran elkezdték szexuális életüket, és jó pár év után szintén korombeliek rendszeresen értekeznek itt arról, milyen erkölcstelenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
... és hogy milyen egészségtelen 14 évesen szeuxális életet élni.
2014. aug. 6. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

1. sok az álszent,

2. sokan rájöttek, hogy elszúrták,

3. azért nem mindenki kezdte 14 évesen a szexuális életét.

2014. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képmutatóak az emberek,szép szóval,tisztelet a kivételnek.És rothadt a társadalom.Azt bírom amikor általánosítanak,és én is bele kerülök amikor én nem olyan vagyok.
2014. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igen.

Élő példa a szomszédasszony.

17-18 éves korában már javában elment több pasival is egyszerre, most meg osztja az észt, h mert a mai fiatalok.

De ezer ilyen nőt ismerek....

A nőknek valahogy nincs egészséges énképük valamint elég szelektív a memóriájuk(a legtutibb az volt, amikor még előttem is letagadta az egyik, h valaha is megcsalta volna a barátját, közben meg pont velem)

2014. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként nem gondolnám, hogy ne lett volna akkor is már nagy a szájuk a lányoknak, de ebből lehetne következtetni arra, hogy abból se minden igaz, amit a mai lányok mondanak a témában.


Egyébként ugyanezt látom más témában is, pl. alkohol. Élénk emlék, hogy egy társasággal ültünk egy vendéglőben, és a 10 évvel idősebbekből álló társaság a sörük mellett értekeztek arról, mennyire züllöttek a mai fiatalok, mert hogy mennyit isznak (egy napra rá meg úgy berúgtak, hogy alig találtak vissza a 100 m-re lévő szállásra).

2014. aug. 6. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Ha az emberek be ugranak a kútba,te utánuk ugrasz,ha már ezeket is simán elhiszed.
2014. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mamám szomszédja egyszer elmondta mindennek mamámnak a másik szomszéd lányt, mert ott smárolt a barátjával a kapualjban... (16 év körüliek voltak)


Mamám ennyit mondott neki:


- Te Sárikám, hány évesen szültél?


- 17 ..


- Na erről ennyit...


:D

2014. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ja.... A "Bezzeg az én időmben ..." XD

Mikor ugyanez volt régen is :D

2014. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!