Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy prostituáltnál jártam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostituáltnál jártam. Ettől az együttléttől elkaphattam valamelyik fertőzést? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy interneten hirdető prostituáltnál voltam, akihez házhoz kell menni. SOS franciát kértem csakis kizárólag óvszerrel, mivel a lehető legjobban le akartam rövidíteni az egész együttlétet, a fertőzésveszélyt a lehető legjobban lecsökkenteni, ezért vaginális és anális szex egyáltalán nem volt. Ezeket gumival sem merném csinálni egy prostituálttal.

Viszont a legvégén adtam neki egy szájrapuszit. Nem csókolóztam vele, mármint a nyelvünk egyáltalán nem találkozott, tehát nyelv és nyál kontaktus nem volt. Csak az ajkaink érintkeztek egy másodpercre, de mint aki megérezte a bajt, abban a pillanatban el is vettem a számat tőle. Szóval nem álltam le vele csókolózni, smárolni, nem volt a szájában a nyelvem.

Akkor és ott az egész olyan biztonságosnak tűnt, de aztán utána elkezdtem parázni. Olvastam, hogy az óvszer sem véd 100%-os biztonsággal, és csókkal is lehet komoly nemi betegségeket elkapni amitől már nagyon megijedtem.

De ez utóbbi ha csók is volt egyáltalán, az is csak könnyű csók volt. Nem nyelves csók. Olvastam, hogy herpesz így is lehetséges, de én ennél durvábbaktól félek.


Elkaphattam a fenti történésekkel valami komoly, súlyos nemi betegséget? Valami durvábbat? Több nemi betegségtől is félek, az egyik ilyen a több közül a szifilisz.

De bármi ami lehetséges írjátok le.


Mégegyszer ami ott történt:


1. SOS francia (szigorúan gumival történt)

2. A legvégén, a búcsúzásnál adtam neki egy szájrapuszit (nyelv és nyálkontaktus nem volt)


Soha többet nem megyek prostituálthoz, és ezt is nagyon megbántam, ha lehetne most rögtön visszacsinálnám. Csak ezt ússzam meg. Nem hiányzik az ilyen nekem.



2014. aug. 6. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem hinném hogy van esély rá.
2014. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fertőzést előbb elkapsz egyészakás lányoktól
2014. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha ilyen gorcsos vagy, ne menj prostihoz.
2014. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gumiban hogy lehet franciázni? 22L
2014. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem az utcara se menj ki, mert a vegen rad esik egy zongora :)


az ovszer, ha rendesen hasznaljak, akkor megved a fertozesektol. es ahogy egy elozo hozzaszolo irta, lehet hogy egy prosti tisztabb, mint egy egyejszakas lany valami szorakozohelyen... persze altalanositani nem lehet es az csak jo, hogy megprobalsz vigyazni. de azert tulzasokba sem kell esni :)

2014. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát, nem is gondoltam, hogy ilyen kevés idő alatt ennyien fogtok válaszolni. El sem hiszitek, hogy mennyire megnyugtattatok, szinte hallottam a koppanást. :) Reménykedtem benne, hogy egy ilyen fajta együttléttől, hátha nem kaptam el valami komolyat, vagy akár semmit sem, de azért ott volt bennem a kisördög, főleg miután megláttam, hogy akár szájon át is lehet komoly nemi betegséget elkapni.

Mielőtt elmentem volna hozzá sok mindennek utána néztem, a veszélyekről, mire és mivel kell vigyázni, mi a legbiztonságosabb ilyenkor, de ez a szájon át történő nemi betegségek elkapása valahogy elkerülte a figyelmemet.

Ezt csak utána tudtam meg. Pedig igenis utánanéztem előtte az ilyen dolgoknak, rengeteg oldalt megnéztem, de ez valahogy nem jutott előtte tudomásomra. Ezzel kapcsolatban is szerencsém volt, mégpedig az hogy nyelvvel nem csókolóztam vele, csak egy szájrapuszi volt egyetlenegy pillanatig. Esküszöm nektek, hogy akkor és ott szinte megéreztem a bajt. Ezt komolyan mondom. Tudtam, hogy ott sem szabad nekem tovább menni. De most nagyon megnyugodtam.


6. válaszolónak:Gumiban a franciázás úgy történik, hogy az aktus előtt a férfi óvszert tesz fel a hímvesszőjére és a nő úgy elégíti ki orálisan. Tehát a nő közvetlenül az óvszert szopja, nem a hímvesszőt. Közvetlen kapcsolata ilyenkor a hímvesszővel nincs, csak közvetett.

Pont erre a célra vannak az ízesített óvszerek rengeteg ízesítésben, hogy a nőnek is kellemesebb legyen és természetesen biztonságban legyen, ahogy a férfi is.


7. válaszolónak:Igen, belátom, hogy lehet, hogy túlreagáltam a dolgot, és abban is igazat adok, hogy lehetséges, hogy egy fizetős nő tisztább mint egy diszkós lány. Tényleg vigyázni kell, de tény, hogy hipohondernek sem kell lenni, mert az is túlzás. Nem vagyok az, csak most túlzásokba estem. Egy biztos: Úgy mentem oda, hogy nagyon észnél kell lenni.



Ez volt az első alkalom, hogy prostituáltnál voltam, soha nem voltam előtte ilyen szolgáltatást nyújtó hölgynél, de ezután a jövőben sem fogok menni. A válaszokból leszűrve ha minden igaz nem lesz bajom belőle, de azért nem szeretnék fölöslegesen kockáztatni. Felteszem ez is közrejátszhatott abban, hogy ennyire megijedtem, nem ismertem én még ezt a terepet.


Nagyon köszönöm mégegyszer mindenkinek a válaszokat, és hogy ennyien válaszoltak, ráadásul ilyen gyorsan. Természetesen mindenkinek ment a zöld kéz.

Akinek kellett annak természetesen válaszoltam is.


24F

2014. aug. 6. 18:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!