Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szules utan mennyi ido kell a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szules utan mennyi ido kell a huvelynek hogy ujra olyan szuk legyen mint elotte?

Figyelt kérdés
Ma voltunk egyutt eloszor a ferjemmel a szules utan es egyaltalan nem fajt csak ereztem hogy tagabb vagyok es a vege fele mar o is mondta. Dokinal meg nem voltam mert szabin van. 1 honapos mult a kislanyunk es nem volt gatmetszes a szulesnel es nem is repedtem. Mikor lesz ujra olyan a huvelyem mint volt vagy igy marad? Segitsetek kerlek mert nem akarom hogy tonkre menjen emiatt a hazassagunk. Koszi elore is.
2014. aug. 6. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. A legtobb nonek 4-6 het, attol fugg, milyen gyorsan regeneralodsz odalent. De kesobb, ha mar nincsenek fajdalmaid, intim tornaval sokat lehet segiteni a dolgon. :)
2014. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fajdalmaim nincsenek,de en is ereztem hogy nem olyan szuk mint volt es most 6 hete hogy szultem. 25 eves vagyok es a hasamon sem latszik semmi bar nem is volt nagy, ott gyosan visszament a bor is. Remelem ott lent is visszaall minden csak igy aggodom hogy 6 het utan meg tagabb vagyok.
2014. aug. 6. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a hüvely az, ami kitágul. A hüvelyt körülvevő úgynevezett PC-izmok azok, amit veszítenek a feszességükből, ezt intim tornával tudod edzeni az esetek nagy többségében.
2014. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az intim tornát javasolnám. Vagy gésa golyókat.
2014. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz miert fiatal lanyokkal szoktak csalni a gyereket szult tag feleseget? Mert az finom szuk. Ez az igazsag sajnos. Ha egyszer kitagitasz valamit akkor abbol nem lesz finom szuk pxxx. Probalkozhatsz tornaval meg golyokkal. Szivbol kivanom h visszaszukulj. A probat megeri. Valamivel probald ezt kompenzalni a ferjednek. Neked kell kitalalnod h mivel.
2014. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En is tudom hogy ez az igazsag es ettol felek a legjobban ezert is vagyok elkeseredve. Megprobalok mindent ami termeszetes es ha nem hasznal akkor megmuttetem.
2014. aug. 6. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell elkeseredni, a rendszeres sport és az intim torna csodákra képes ezen a téren, de nem ártana szakemberhez fordulni, aki pontosan elmondja neked, mit csinálj.
2014. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez részben genetika is azért....

Én is szültem, ennek ellenére így is szűkebb vagyok az átlagnál, akik még nem szültek.

2014. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!