Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, ti kb meddig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti kb meddig bírjátok szex közben óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

A mostani párommal már 3éve együtt vagyunk és eddig csak óvszerrel volt hajlandó szexelni. Lassan szóba kerül a baba téma is és úgy vagyunk vele, hogy innentől óvszer nélkül leszünk együtt, és összejön amikor összejön... De kicsit tartok attól, hogy mivel nagyon megszoktam az óvszert, sokkal többet fogok érezni (ami tudom, hogy k**va jó érzés) és hamar elmegyek majd... Óvszerben átlagosan 15-20perc volt egy aktus. Veletek mi a helyzet? Megosztanátok velem egy-két tapasztalatot? Előre is köszi!

27F



2014. aug. 6. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát változó... volt, hogy 2-3 perc csak, de volt már, hogy 30 percig is elreszelgettem csajomat és csak azért élveztem el, mert már kezdett neki fájni...
2014. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs nálunk gumi ezért tilos elélvezni, akkor egész éjszaka is.
2014. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem próbáltam :(
2014. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd 20 éve óvszerrel védekezek, tartós kapcsolatban is - nem vagyok a hormonkészítmények híve -, de bárki bármit mond én észrevehető különbséget nem vettem észre még abban, hogy van -e rajtam vagy nincs.
2014. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 6. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ!ha csakheti 2x csináljuk,akkor az első menet az max 5perc, de általában előjátékkal kezdünk,szóval az már nekem a második menet és 12-14-20-30 perc is. :) mindig más,tudom magam türtőztetni
2014. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem egy kis gyakorlással nekem is sokáig tart majd!
2014. aug. 6. 12:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!