Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan eredhet az a közhiedele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan eredhet az a közhiedelem, hogy a nők nem szeretik a szexet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez közhiedelem? Nekem új ..
2014. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KnightBalazs ***** válasza:
Onnan h a legtöbb lány mikor meghalja h csak szexre kellet kiakad meg a feleség eljátsza h fáj a feje csak h ne keljen szexelnie stb
2014. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Azok a pasik terjesztik, akik bénák a szexben, ezért a csajaik mindig kifogásokat keresnek.
2014. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a régebbi korokból, amikor "házastársi kötelesség"-ként volt jelen az életükben, és olyan férfiakkal voltak kénytelenek művelni, akikhez egy cseppet sem vonzódtak. És nem hinném hogy a férfiak akár egy kicsit is törekedtek volna arra, hogy a nőnek is jó legyen.
2014. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet eddig csak én nem fogtam ki,de a kapcsolataim nagy részében hetente egyszer legalább előfordult a "fáj a felem" kijelentés,vagy ennek szinonímái! Tény,hogy nincs kis étvágyam ilyen téren,de de talán egy 24 éves pasiként normális,főleg ha az embernek párja van! Hozzáteszem,amikor neki volt kedve,az sem számított,hogy hulla ként értem haza egy 24 órás műszakból! Talán innen!
2014. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem onnan, hogy a felének a fele megy el közösülés közben. Nagyon nehéz eljutni. És szerintem beleunnak a béna pasikba..
2014. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Antihater ***** válasza:

Onnan, hogy a sex bűnös dolog a keresztény, zsidó és muzulmán hitvilágban, évszázadokon át sulykolták a dogmáikat az emberekbe. Nem volt előnyös a köztudatban, ha egy nő élvezte is a sexet, mert még jaj véletlen mással fekszik le és mástól születik gyereke, ami bekavarhat az öröklésben. (Anyagi előnyei voltak, ezért volt nagy érték a szüzesség is, mert a szűz lány gyereke tuti a férjé/nemesé/királyé volt)

Az egész dolog értelmét vesztette, amikor kifejlesztették az apasági tesztet...

2015. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!