Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig lehet titkolni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet titkolni egy nemi erőszakot? Te meddig bírnád?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 21:38
1 2
 1/11 KnightBalazs ***** válasza:
Hát én 1 nem hagynám, 2 azonnal szólnák, miért tűrni?
2014. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, lehet örökre,lehet egybõl elmondanám
2014. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megerőszakol egy nő akkor el se engedném nemhogy titkoljam.
2014. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
13%

nyagyon merem remélni,hogy legalább kötözős sex volt ha megismétlitek irjatok,én is csatlakozom:-)

ezt halál komolyan gondollom

2014. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszene az illető, sosem mondanám el. Ha nem akkor valószínűleg sittre juttatnám.
2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rendőrség? Ha kell pszichológus...

Velem még nem történt ilyen, de ha megtörténne, én biztosn nem tudnám ezt elhallgatni. Az ilyesmi amúgy is nagyon megviseli az embert, komoly, akár életre szóló lelki sérülést lehet ezzel szerezni, és ha valaki ezt magába fojtja azzal csak ront a helyzeten.

Szóval ha lehet jelentsd fel az illetőt, vagy legalábbis mindenképp kerüld el, és legalább a legmegbizhatóbb embereknek beszélj róla. Vagy ha szükséges, esetleg félsz, akkor tényleg keress meg egy orvost...

2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem többszöri internetes beszélgetés után mondta el egy lány. sajns nem nagyon tudom kezelni az ilyet. egyébként már nem tartja velem a kapcsolatot, és nem tudom, miért. :(
2014. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem titkolám.


Tudom, hogy iszonyú nehéz lehet egy ilyen testi-lelki trauma után még végigvinni a teljes jogi procedurát, annak minden velejárójával és következményével, de ha ilyen helyzetben lennék, úgy érezném, hogy tartozom ezzel az elkövető további potenciális áldozatainak, és így a saját lelkiismeretemnek.


Legalábbis én úgy érzem, hogy nem tudnék együtt élni azzal a gondolattal életem hátralévő részében, hogy könnyen lehet, hogy a bátorságommal megmenthetnék egy, vagy akár több másik lányt, vagy nőt attól, hogy ugyanezt a szörnyűséget el kelljen szenvednie.


Arra gondolnék, hogy nekem milyen érzés lenne az a tudat, hogy volt már korábbi áldozata, aki a hallgatást választotta, és ezért maradhatott következmények nélkül és büntetlenül, amit tett, és ha nem így lett volna, és utolérte volna a jogi felelősségrevonás és az igazságszolgáltatás (vagy nevezzük talán inkább "jogszolgáltatásnak"), akkor velem ez már nagy valószínűséggel nem történhetett volna meg.


Nyilván kell idő, amíg az ember az első sokkból magához tér, és másra is tud gondolni, nem csak a saját fájdalmára, és egyáltalán képes ezzel szembenézni, de azt hiszem, igyekeznék magamban összeszedni hozzá minden lelkierőmet, amellett, hogy mindenképpen keresnék terápiás segítséget ahhoz, hogy fel tudjam dolgozni a történteket, hogy amint keresztül mentem, az minél kevésbé nyomja rá a bélyegét az egész hátralévő életemre és a szexualitáshoz fűződő viszonyomra.


Ha esetleg te vagy ilyen bűncselekmény áldozata, és nyitott vagy erre a lehetőségre, akkor saját tapasztalatból szívesen ajánlok egy olyan, Magyarországon alig ismert terápiát, amiről úgy gondolom, hogy nagyon sokat tudna segíteni egy ilyen helyzetben.


(Nekem néhány éve, egy más jellegű, nehezen feldolgozható trauma után az első alkalom többet segített, mint egy - egyébként nagyon lelkiismeretes és jónevű, jól felkészült pszichiáter több beszélgetéssel).

2014. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. voltam. Azért nagyon könnyen beszéltek, hogy nem titkolnátok, mert nem estetek át ilyenen és nem tudjátok, hogy milyen ez. De ne is éljétek át soha!
2014. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én titkolom, mert nem akarok sittre kerülni.
2014. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!