Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek zavarja a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavarja a barátomat, hogy állandóan szexelni akarok?

Figyelt kérdés
Vele veztettem el a szüzességem és azóta csak szexelni akarok. Nagyon szeretem és ezért aggodóm, hogy nehogy azt higgye, hogy csak arra kell vagy nem is tudom.

2014. aug. 7. 21:43
 1/8 KnightBalazs ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2014. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mi a fenéért nem lehet ezt vele megbeszélni? Ahelyett inkább teljesen idegenek véleménye érdekel...
2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért telefonról vagyok.
2014. aug. 7. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:

egy darabig biztos hogy örül neki :)

de egy idő után már lehet hogy egy kicsit zavarni foglya , persze ha nem szexmániás :D

2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rám már azt mondta a barátom, hogy nimfomániás vagyok, azóta nem a barátom. :DDDD velem tartani kell az iramot :)
2014. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez most egy hetero kapcsolat??? leírás alapján nem tűnik annak...
2014. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok :)
2014. aug. 7. 21:51
 8/8 DreamWeaver ***** válasza:

Kérdés; hány éves vagy? Mikor vesztetted el a szűzességed vele?


Ha kölcsönösen szeretitek egymást, akkor nincs helye olyan aggodalmaknak, amiket a kérdésedben írsz. Ha pedig hasonló a szexuális étvágyatok, akkor ön nyert. :) Az, hogy állandóan szexelni akarsz vele amellett, hogy teljesen normális és egészséges, azt is jelenti, hogy ő egy ideális partner Számodra. Azért se' parázz azon, hogy ilyen kívánós vagy, mert ha majd vége a nyárnak és sulizni, vagy melózni fogsz, nem leszel mindig ennyire fitt és friss.

2014. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!