Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20 év feletti férfiak! Egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti férfiak! Egy ilyen pici mell is lehet izgató, szexi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Sajnos nagyon pici cicikkel áldott meg a sors, a testem többi részével tökéletesen elégedett vagyok, de a vékony alakhoz általában kis mell társul. Van barátom már 2 éve, Ő azt mondja szereti a melleimet, de tudom, hogy az exeinek jóval nagyobb mellei voltak mint nekem. Általában egy társaságban mindig nekem van a legkisebb mellem, ami miatt néha teljesen elmegy az önbizalmam. Csak azt szeretném tudni, hogy tényleg lehet e jónak mondani az ilyesmi ciciket, és ez a méret mánia a nőknél, olyan mint a férfiak péniszméret mániája? Válaszokat ekőre is köszönöm :)


22/L



2014. aug. 7. 22:44
1 2 3
 1/24 -=Koldus=- ***** válasza:
Nincs ezekkel semmi baj, nyugi...
2014. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha formára is ilyen, akkor nagyon is jó.
2014. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 RRR ***** válasza:
nekem az!!
2014. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nagyonis, nem kijefezetten a kicsikre bukok, mindenfélét szeretek, de ezek is izgatóak szerintem.
2014. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Tökéletes és szeretnivalóak a kicsi mellek,de általában kicsi mellű lányok nagy pénisz mániások:/
2014. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, tökéletes, én is imádnám :)

Nem értem miért szeretne minden lány nagyobb melleket, amikor egy ilyen mell szerintem sokkal izgatóbb, mondom még egyszer szerintem, mielőtt lehurrognának.

Fini :)

2014. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Teljesen tökéletesek ezek a cicik.

Amúgy sem szeretem a nagy melleket.

Valóban hasonló méretbeli pánikhangulat fogja el néha a nőket a mellük miatt, mint a férfiakat a péniszük miatt.

2014. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen mint a képeken, akkor simán jó. 23/F
2014. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Lehet izgató és szexi. Nincs velük semmi baj, ezek is szépek. :)
2014. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a kicsicici:)
2014. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!