Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatom van, én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatom van, én szeretem volna többet de a pasi a modorával és a viselkedésével tudtomra adta hogy ö nem. Akkor miért féltékeny?

Figyelt kérdés
Lelkileg abszolut nem beszélünk,magunkról meg annyit se,csak a szex ami nagyon jo,néha lekezelő és modortalan velem,s mikor meglátott egy pasival egyből irt meg ott nyalizott,közbe az uncsim volt amit ő nem tudott:))

2014. aug. 8. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kellett az a smiley a végére?


Szerintem lényegtelen, hogy miért féltékeny. Ha tudtad előre, hogy féltékeny lesz, és ez volt a célod, akkor örülj. Ha nem ez volt a célod, akkor meg hülye vagy. Ha nem tudtad előre, akkor meg ha zavar, akkor miért nem szakitasz? Ha meg nem zavar, akkor minek panaszkodsz?

2014. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Önzõ...míg neki lehet több ilyen kapcsolata,õ màr azt vàrja el,hogy te még szóba se àllj màs pasival!
2014. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak kihasznál, legyen kit csinálnia az unalmas napokon
2014. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van.

Megnehogy már összeszedj valakit,aztán ő meg elveszíti a dugópajtit.

2014. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!