Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetne-e szexből több?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne-e szexből több? Mennyit engedjek, hogy érdeklődjön utána is?

Figyelt kérdés

Na szóval, tetszem egy pasinak már elég régóta. Volt egy időszak, mikor már úgy tűnt, hogy lesz belőle valami, de aztán mégsem lett. Nem is beszéltünk egy ideig. Nem tudom, hogy miért, sejtéseim persze vannak...


Anno közeledett felém, de úgy vettem észre, hogy nem mer lépni...


Sokszor irtóra zavarban volt, és ettől is is kellemetlenül éreztem magam, lefagytam szinte.


Pár napja ismét mintha tapogatózna, talán maga sem tudja, hogy mi is akar...


A nem dumálós időszak után úgy éreztem kerül engem, aztán okot talált rá, hogy újra beszéljünk (leírom, akit érdekel, hogy mit), majd jópofizott mint régen, mikor talákoztunk futólag, csak néztem, hogy mi van most, meg a kollégái is csak pislogtak, hogy mennyire 'teszi magát', végül rá pár napra 'csak' dob egy félénk sziát...


Egyik végletből a másikba...


Mi a fenét csináljak, hogy végre lehessen ebből valami? Miért viselkedik így?


Amúgy nagyon jól megvoltunk minden téren, mármint ami a társalgást illeti.



2014. aug. 8. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ulj le vele beszelgetni komolyabban. Szerintem foggalma sincs, hogy te mit erzel iranta (egyaltalan te tudod mit sakarsz tole?). Ha annyira akarod ot, annyit neked is megerne a dolog, hogy kinyilvanitsd az erzeseidet kicsit, hogy felbatorodjon.
2014. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen...bár néha úgy érzem, hogy csak szórakozik, máskor meg látom rajta, hogy nem mer lépni, talán mert tapasztalatlan még, de azért próbál nagyfiú lenni, legalábbis úgy tünteti fel magát. Nem lehet belőle kimenni.
2014. aug. 8. 21:07




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!