Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan?

Figyelt kérdés
hogy valaki több éve él szexuális életet, több partnere is volt, de még nem tudott elélvezni egyszer sem?
2014. aug. 9. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm ilyen volt. 1,5 évig volt együtt egy sráccal, aki nem tudta kielégíteni. Se kézzel, se szájjal, sehogy. Majd mikor összekerültünk, jól kinyaltam és ezt nagyon megköszönte :)
2014. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nőknél előfordulhat
2014. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos előfordul... és ne jöjjön nekem senki azzal, hogy nem minden nő tud elélvezni!


Ha így van, akkor nincs meg a felek közt a kellő kommunikáció, vagy béna a pasi...


Az én szememben az, aki kielégítetlenül hagy egy nőt, az nem férfi! Ha hüvelyi úton nem megy, van keze, van nyelve...

Ha nem megy félóra alatt, akkor megy két óra alatt...


De olyan nincs, hogy csak az egyik fél élvez el! Ahol van, ott a szexuális kultúrával nagyon komoly gondok vannak!

2014. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!