Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom mindig a fenekemhez tolja ruhán keresztül magát, hogy érezzem, hogy fel áll neki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
az
2014. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak akkor ha mellette perverz dolgokat suttog a füledbe :)
2014. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A "mindig"-et nem tudom, mennyire kell szó szerint értelmezni. Nyilván van olyan élethelyzet, amikor zavaró lehet és megvan az, hogy mikor van ennek a megfelelő helye és ideje.


De ha magamból indulok ki: én eléggé popsi centrikus vagyok, szóval számomra nagyon izgató, ha hátulról a lányhoz simulhatok, valószínűleg ezzel a barátod is így van.

2014. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nah, még egy idióta pecsa! Ezeknek semmi sem normális már... Tudod, mi a normális? Ha csak ültök egymás mellett, meg megfogjátok a kezeteket az utcán...
2014. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én már nem értem a lányokat, eskuszom, pedig én is az vagyok. Az én párom is csinálja, persze hogy normális, orulj neki, azt fejezi ki, hogy bármikor meg tud kívánni. Én szeretem, ha ezt csinálja és letámad.
2014. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális, az enyém is ezt csinálja és nagyon szeretem:D
2014. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pucsits be neki mégjobban akkor veszi a lapot hogy benne vagy
2014. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szoktam ezt csinálni a barátnőmnek, mikor mondjuk mosogat, vagy főz éppen. :D

Még soha az életben nem zavarta ez egy csajt sem. Nem is tudom mire vélni hogy lett ebből probléma, kvázi kérdés? :D

2014. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális
2014. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!