Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek hogy a fiúk jobban szopnak mint a lányok szerintetek miért?

Figyelt kérdés
azt vettem észre hogy a fiúk sokkal jobban szopnak jó persze volt már olyan lány is aki istenien csinálta de egy fiú mindig sokkal jobban csinálja szerintetek miért?
2014. aug. 9. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy egy férfi tudja mi jó és azt csinálja. Én csaj ként csak annyit tudok, hogy kérdezem, hogy ez jobb vagy az, így jobb vagy úgy, de az sem az igazi, szívesen belebujnék pár napra egy férfi bőrébe, azután biztosan tudnám mi hogy jó.
2014. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én technikámra még soha nem panaszkodtak és mindig elélveztek, szóval nem lehetek olyan rossz.

L

2014. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!