Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet használni a bilincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet használni a bilincset szex közben?

Figyelt kérdés
a barátom azt mondja izgatja a dolog,úgyhogy szeretném majd meglepni vele és veszek egyet,de egész pontosan mire is lehet használni az ágyban? az ágyon nincs ilyen rácsos támla amihez ki tudna bilincselni,akkor hogyan?

2014. aug. 9. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor bilincseld meg úgy, hogy a kezei a háta mögött vannak. Akkor se tud sokat kezdeni vele. A lábait meg szorítsd le erősen.
2014. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért kell feltétlenül valamihez odabilincselni?

Felteszed a kezeit a feje mögé és megbilincseled és nekiállsz kényeztetni.

Vagy ő áll, hátrabilincseled a kezét, miközben te elölről kényezteted.

Majd ugyanez fordítva.

Annyiféleképpen meg lehet oldani.:)

2014. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nem jó felül, mert akkor közbe tud avatkozni. A legjobb a kiszolgáltatottság. :)
2014. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor lenne az igazi, ha ki tudnád bilincselni az ágyhoz a kezeit és a lábait, fullra tudnád kényeztetni kényed-kedved szerint, na az nagyon jó, de így legfeljebb a kezeit tudod hátul összebilincselni, az is jó de nem tökéletes.
2014. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És kösd össze a lábait
2014. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én bilincseltem már radiátorhoz is, az sem rossz... nem kell feltétlenül az ágyon maradni. De ha van radiátor az ágy mellett úgy meg van oldva.
2014. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatra bilincselt kézzel jó indítás első élményem nekem is ez volt csak raktam volt es így kellett kényeztetnem:)
2014. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó gyorsan és ez benne a jó. Még persze az is, amit kapok benne.:)
2019. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!