Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idö utàn lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idö utàn lehet szeretkezni az elsö randit követöen, hogy a pasi ne tartson könnyüvèrünek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

teljesen mindegy mikor kapod be a legyet,

hiába mondod magadba "ohhh most mit tegyek?"

ha úgy érzed bizsereg és lucskos a pina,

add oda magad és nem lesz benne hiba

2014. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

1óra 20perc 40másodperc:DDD


érezned kellene

2014. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez egyén függő...van aki inkább hanyagol ha az első randin nem jössz össze neki...van aki hónapokat is képes várni...kortól is függ meg egyéntől is...
2014. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes vàlaszt :) amugy nem tizenèvesek esetère gondolok :)
2014. aug. 9. 19:14
 5/12 KnightBalazs ***** válasza:
Hát ha könnyüvérűnek tart akkor megett a fene. Alapból ez hiba. Egyből is odaadhatod magad anélkül hogy ezt gondolja rólad. De ha nálad minden 2 nap elsö randizol valakivel akkor az vagy. Ha évente egyszer akkor nem.
2014. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 RRR ***** válasza:
akkor pláne megérzed ,hogy mikor
2014. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha könnyű vérű vagy, az úgyis kiderül, tök mindegy, hogy hányadik találkozásra bújsz ágyba az illetővel.

Ha meg nem vagy könnyűvérű, akkor meg akár 2 hét után is ágyba bújhatsz vele, akkor is kapcsolat lesz belőle, mert ha olyan tulajdonságokkal rendelkezel, amivel érzelmileg, emberileg is megfogod, akkor úgyis kapcsolat lesz belőle.

Én azt gondolom és mindig is a szerint cselekedtem, ha találkoztam valakivel, aki szimpatikus volt számomra, illetve én is neki, akkor nem foglalkoztam ilyennel, hogy mit tart rólam vagy mit sem, magamat adtam és ha felébredtek a vágyak, akkor engedtem neki.

Amúgy a jelenlegi párommal 2 hét után bújtam ágyba, decemberbe leszünk 9 éve együtt.:)

2014. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mi 4 hónap után feküdtünk le

én szűz voltam,kb 2. hónaptól pettingeltünk

2014. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szèpen,mèg vàrom a vàlaszaitokat :)
2014. aug. 9. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:
20 évesen az első randin lefeküdtem az azóta párommal, aki 35 éves. Várható volt, előtte interneten ismerkedtünk hosszabb ideig, eléggé ki voltunk egymásra éhezve. Hónapok óta együtt vagyunk, nem rettentette el a "könnyűvérűségem".
2014. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!