Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem értem magamat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani hogy ha sok a stressz az ember életében akkor nem kivánja annyira a szexet stb. Nekem most hogy nyár van szinte semmi stressz vagy szorongás sincs, most leszek 18éves, bulizok, élvezem az életet, de nem igazán kivánom a szexet, illetve nem igénylem hogy legyen barátnőm. Amikor suli van, és kevésbé birom élvezni az életet akkor viszont nagyon is kéne egy lány meg akkor sokkal többször gondolok a szexre. Mért lehet ez?
2014. aug. 9. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja igen és suli időszakba szinte naponta kivertem, most meg simán kibirom h ne verjem ki 1-2 hétig is

18f

2014. aug. 9. 19:27
 2/3 anonim ***** válasza:

A szex csökkenti a stresszt. A szerelem meg elűzi az unalmat.

Nem mindig jár kéz a kézben a szex és a szerelem. És nem vagyunk egyformák sem, van aki úgy igényli ahogy írtad és van aki úgy,ahogy te.

2014. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem pont fordítva van. ha suli van, feszült vagy, sok elvárás meg minden, kell valami, amiben kiélheted magad. erre a szex az egyik legjobb módszer. élvezet, feszültség levezetés.
2014. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!