Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, akik nem akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem akarnak párkapcsolatot! Ti milyen gyakran szexeltek?

Figyelt kérdés
Van hogy hónapokig, évekig sincs szexben részetek? Azt hogy bírjátok?
2014. aug. 9. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Volt hogy több mint egy évig nem volt.

Elég rossz volt :S

És a hónapok sem ritka :S

2014. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pár havonta még akkor is összejön valami, ha az ember nem is nagyon keresi...
2014. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szexelek
2014. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden nap megdugom a kezemet:)
2014. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lakótársam 23 éves fiú, 1,5 éve nincs barátnője, nem talál megfelelőt (legyek őszinte? nem is keres:D), azóta együtt lakunk és heti egy csajt fel szokott hozni, volt olyan is, hogy kettőt.
2014. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanannyit szexelek,mint amikor volt párom :)
2014. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5ös: és hol jön össze velük? szórakozó hely vagy valami más?
2014. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: egyetemről ismeri őket, és eljár szórakozni is, meg volt gimijéből egyre több kislány költözik fel Bp-re, vagy pl. múltkor egy csajt leszólított a trolin, akivel régóta szemezett:)) nagyon ügyes gyerek:))
2014. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Leszólítja a trolin és képes úgy megdumálni őket, hogy már aznap hanyat dobják magukat?:O Nem semmi, tényleg ügyes lehet... kár hogy nekem nem volt az életben egy ilyen haverom vagy ismerősöm, mert amúgy ha láttam volna 2-3 ilyet ahogy végig visz valaki onnantól sztem én is sikerrel alkalmaznám :)

Szórakozó helyről pesten hazavinni meg nem egyszerű, mert mire haza érnek az még taxival is sok idő, de bkv-vel szinte biztosan 30+ perc és addigra kimegy kicsit a pia, a buliban meglévő fellángolás is kicsit alábbhagy... persze ha sétatávra lakik a szórakozóhelyről az úgy más :)

2014. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem aznap, senki se írta, hogy aznap.:) csak egyszerre több projekt fut...ahogy ő mondja:D
2014. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!