Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Nem tudom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Nem tudom a barátnőmet orgazmusig eljuttatni. Tobbi lent!

Figyelt kérdés
eleinte sikerült, nagyon jól ment, nagyon élvezte, most pedig az utóbbi 2alkalomból egyszer sem sikerült... nem tudom h Velem lehet a gond, vagy Vele... próbálok változatosságot is vinni bele, nem csak monoton úton csinálom ugyan azt, de valamiért nem megy... ma beszéltünk róla és azt mondta h az a baj h pl ha elkezdem csókolni a nyakát akk az első 4-5csók után már nem annyira izgató számára, és igy van mindennel... h csak ez első pillanatok ingerlik Őt igazán... eleinte nem volt ilyen... ilyen hamar megunhatott engem? vagy valamit rosszul csinálok? vagy mi lehet a gond? próbáljatok értelmes válaszokat, köszi :) tippeket szivesen elfogadok :)

2014. aug. 9. 22:34
1 2
 1/12 anonim válasza:

baromság!

ha beszéltek, mindent megbeszéltek..

2014. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele pettingelni és ugy elégitsd ki..és ha jópár alkalommal sikerül, csak utána kezdjél vele ujra együttlenni..addig ne. Kicsit jobban érezzél rá, mit mennyi ideig kell csinálnod, van amikor kell a monotom mozgás tovább, lehet te pont akkor váltassz mikor beindulna nála az orgazmus.
2014. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

szerintem nem veled van a baj, de vele sem.

max az, hogy egyszerűen már hozzá vagytok szokva egymáshoz.

ha pl az előjáték 'uncsi' neki, akkor változtass rajta valamit, vagy csináld másképp.

annyi féle variáció van a szexben, próbálgass, derítsd ki, hogy mi ingerli, mi a jó neki.

játsszatok egymással, nálunk ez mindig bevált, mikor kezdett "ellaposodni" a szex. :)

próbáljatok ki különféle pózokat is.


jó szórakozást :D 20/l

2014. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
keress másikat
2014. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
még csak most feküdtünk le másodszor, azt mondta h nem élvezte annyira a másodikat se (ebben reménykedem hogyha majd belejövök akkor élvezni fogja), idáig a petting közben mindig sikerült....
2014. aug. 9. 23:14
 6/12 anonim válasza:
legyél homokos!
2014. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én is az vagyok, és csak ilyenkor jöttem rá!
2014. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a legtöbb férfi félúton abbahagyja sajnos a nővel való foglalkozást. és ez is lehet a gond, hogy kevés ideig csinálod azt, amit csinálsz vele, vagy mást is kéne vele csinálnod.
2014. aug. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nem mindig esik olyan jól nekemse de attólmég jó csak nem elsöprően jó, hidd el nincs itt semmi gond :) 1 tipp, ne kérdezgesd tőle közben hogy mikor megy el engem ez szokott zavarni. puszilgasd, simogasd mindig az segít, nem csináltok semmit rosszul hidd el :) 21/L
2014. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi, picit megnyugtattál :) én tényleg mindent beleadok és eszem ágában sincs közbe megkérdezni Tőle h mikor megy el :) és simogatom meg puszilgatom amikor csak tudom ahol csak tudom ;) köszi szépen
2014. aug. 11. 17:01
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!