Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Veletek fordult elő ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult elő ilyen?

Figyelt kérdés
Veletek fordult már olyan elő, hogy annyira kívántatok valakit, hogy alig kaptatok levegőt és megötszöröződött a pulzusotok, pedig nem is volt olyan a helyzet, és éppen csak hozzátok ért (pl a válla)?? Annyira hogy minden mindegy, csak most rögtön legyen a tiéd?? mert én 26 év alatt most találkoztam ilyennel először
2014. aug. 9. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt, de egyébként is ki voltam éhezve már. :-)

25l

2014. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
15 évesen éltem át először rá fél évre a lány megőrült. nem vicces válasznak szántam.
2014. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem csak egy kiéhezett pillanatra gondolok, hanem bármikor amikor az illető ottvan
2014. aug. 9. 22:48
 4/8 anonim válasza:
pontosan én is így voltam akkor. fél évre rá a lány elmegyógyintézetbe került... 2es voltam
2014. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, mert akkor már nem élnék. 5x-ös pulzus: 70x5= 350 szívverés.
2014. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt, de nem volt a pulzusom ötszörös
2014. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi, képletesen értettem, nem szó szerint.
2014. aug. 9. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. 23,5 éves voltam. Kocsival mentünk valahová, és tök véletlenül a térdemhez ért a keze sebességváltás közben. Ő észre sem vette (utólag kérdeztem rá), én majdnem eláztattam az ülést magam alatt, annyira rágerjedtem. Rá fél évre összejöttünk, 2,5 évig egy pár voltunk. Rajta is éreztem aztán később, hogy annyira kíván, hogy minden porcikájában reszket, alig bírt levetkőztetni (jobb szó a ruhaletépés, végül az lett belőle). Az ilyen emlékek egy életre megmaradnak. :)
2014. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!