Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, szeretitek, ha megkötöznek Titeket?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nem kötöztek meg, de nem gondolom hogy szeretném. Nem hiányzik az életemből.
2014. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szeretem, kezem, lábam, aztán jöhet a bünti.....uhhh..... :)
2014. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy!
2014. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Kötözés és irrumáció! A romantika két alappillére.
2014. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mérsékelten szeretem 23L
2014. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Imádom!
2014. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hatos mi az az irrumáció?
2014. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az, amikor a pasi "megdugja" a nő száját.
2014. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem akárhol, akárki, de az szerintem is lehet romantikus, ha a fiúk otthon megkötözik a barátnőjüket. :)

Nem is feltétlenül szex közben gondolom, hanem mondjuk csak úgy az ágyhoz egy rövidebb vagy akár hosszabb időre. Aztán a pasi is odafekszik mellé pihenni, vagy odaül az ágy végébe tévét nézni... :)

2014. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utoljára gyerekkoromban kötöztek meg az öcséim meg a barátaink, amikor indiánosat játszottunk. :-)


Hogy az ágyban tetszene-e, azt nem tudom. Szerintem attól függ, hogy utána mi történne velem.


A Páromban megbízom annyira, hogy neki nyugodt szívvel hagynám is, ha erre vágyna, azzal a feltétellel, hogy nem csikiz halálra.


De eddig még nem dobta fel az ötletet, hogy összebogozna. Lehet, hogy szereti, amit a kezeimmel csinálok. :-)

2014. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!