Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuális élet aktus nélkül....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális élet aktus nélkül. Mit tudtuk javasolni? (Franciázás, szerepjátékok, segédeszközökön kívül)

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor szex közben simogasd a csiklódat, feszíts be, majd engedd el magad és ezt ismételgesd, közben kérd meg a barátod, hogy csókolgassa a nyakadat, öleljen magához, mert az is elősegíti az orgazmust.
2014. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát úgy, hogy szex nincsen benne?
2014. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A közös önkielégítés sem utolsó dolog, köszönöm, hogy eszembe juttattad.


Igen, azt jelenti.

2014. aug. 10. 01:58
 4/9 anonim ***** válasza:
te is Amish vagy?
2014. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha attól eszedbe jutnak válaszok.
2014. aug. 10. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, írtam privit tegnap, adnék tippeket, csak nem sokat tudok rólatok, a szokásaitokról.
2014. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit szeretnél tudni? Nem értem miért lényeges, csak írj ha van ötleted!:)
2014. aug. 10. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Anál.Tudom hogy sokszor tabu,de te kérdezted(nem tudom hogy ez beleszámít-e abba,amire gondoltál, de volt már dolgom olyan (muszlim) lánnyal,aki csak ezt engedte...)


Ha minden szerepjátékot és minden segédeszközt kilőttél,nem sok maradt szerintem.De javaslom a bdsm-es cuccokat(kötelek,csipeszek,valami fenekelő eszköz),a nyilvános helyen történő kísérletezést,és a harmadik fél bevonását a dologba...

(((((Prosztata masszázs)))))ha ujjazni szabad,akkor valami g pont ingerléses dolog,gésa golyók,vibro tojás,aminek a távirányítója nála van,és úgy járkálni az utcán,vannak vibrációs távirányítós fehérneműk....

hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak írjak, ha van ötletem... mik vagyunk mi, valami kiszolgálószemélyzet? Csak úgy ötletek, én meg nem is kérdezhetek semmit? Ez nem így megy.
2016. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!