Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az izgalomtól mehettem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izgalomtól mehettem el vagy nagyon tudta, hogy mit kell csinálnia?

Figyelt kérdés
Kavartam egy szabadtéri buliban egy sráccal, aki hónapok óta tetszik. Elvonultunk egy bokros fás részre, ahol megujjazott és pár perc alatt elélveztem. Életemben 2-szer volt hüvelyi orgazmusom, akkor is azért, mert fél órán át lovagoltam az akkori pasimon, aki épp nem tudott elélvezni, mert többet ivott. Erre a srácra nagyon rá voltam indulva, végig nagyon vert a szívem. Kicsit gáz is volt mert mikor elélveztem csak öleltem a nyakát, tök remegtem meg kicsit hangosabban is nyögtem sztem a kelleténél. Mind közül ez volt a legjobb nekem, pedig "csak" egy ujjazás volt. Létezik, hogy egy fiú ennyire tudja, hogy hová nyúl és mit csinál vagy az izgalmas helyzet hozza ezt ki?
2014. aug. 10. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
izgalmas helyzet
2014. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
milyen szabadtéri buli ez?
2014. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez páromnál mindennap így van, és tutira nem azért mert ő túlságosan izgul ...
2014. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Jesszusom de gaz vagy.... borkos reszen ujjaztatni magad....
2014. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

"Jesszusom de gaz vagy.... borkos reszen ujjaztatni magad...."


Mióta szégyen szexelni?


21/F

2014. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4. hát igen, "bokros" teendői voltak
2014. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5. szövegértelmezési készség nulla. A bokros részt kifogásolta valaki.
2014. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sötét volt, nem jár arra senki. Vont egy bódé, aminek nekidőltem meg bokrok és fák. Nem hinném, hogy szörnyű dolgot tettem és vagyok az első ember, aki a szabadba csinálja..
2014. aug. 10. 00:12
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Gáz vagy nagyon! Utolsó ribik szoktak ilyet csinálni. Be voltál indulva ennyi volt az oka. xd
2014. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem bűn, a szabadban amúgy is nagyon kellemesnek mondják.


Benne lehetett egy kicsit az izgalom is, a körülmények, az érzéseid a srác iránt, esetleg, hogy egy kicsit feloldódtál már, meg persze a srác is tudta mi a dolga. Ezek miatt együttesen volt ilyen jó.

2014. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!