Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom elvárja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elvárja, hogy szájjal csináljam? Lent

Figyelt kérdés
elvárja , de ő nagyon ritkán nyal. Mondtam is neki, vagyis céloztam rá, hogyha ő sem, én sem ..Nem vette, vagy nem akarta. Amikor nyal,látom,h nem élvezettel és így nem jó nekem

2014. aug. 10. 02:31
1 2
 11/16 kovpet ***** válasza:

"Mondtam is neki, vagyis céloztam rá"


Nem célozgatni kell, hanem beszélni róla.

2014. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Válts pasit. A nem kielégítő szex előbb-utóbb megbosszulja magát. Ha nem ért a szóból, azt jelenti, nem törődik veled, csak a saját élvezetével.
2014. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 laszlo racz ***** válasza:
pedig nincs job egy szaftos puncinal.
2014. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2014. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én szeretek nyalni... főleg amikor a csaj megfogja közben a kezem (hosszú) és kapaszkodik bele én pedig a másikkal körbefogom a csípőjét és nem engedem. még a lábujjai is görcsbe vannak olyankor.
2014. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kivàncsi lennék hány éves a fickó, hogy nem szeret nyalni? Valószinüleg nem sok gyakorlata lehet ahogy irod ha nyal sem nagyon odaadással csak unalmassan csinálja. Azért nem szeret nyalni mert nem tudja mi a jó benne és Szerintem azt sem tudja MIT is kell nyalni ott a résben! Szerintem ne legyél rest ha nyal mond neki hogy ne ott hanem ott és részletezzed mert tuti nem sok gyakorlata van, de azërt önzö egoista hogy bezzeg te azért csináljad neki de ö nem akarja, Nagy illetlenség részéröl! Meg sem érdemli hogy te szopjâl neki,! Ott kell hogyni az ilyet van sok pasi aki szivesen nyal nem kell könyörögni neki föleg ha már a lány lent van a pincëben és szop akkor a fiu is tudja mi a dolgát és le megy nyalni ahogy a nagykönyvben is van!
2014. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!