Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak ezzel így mások is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ezzel így mások is?

Figyelt kérdés

nehezen értem el az első hüvelyi orgazmust. mindig azt olvastam róla hogy sokkal intenzívebb és jobb érzés mint a csiklói. hát nekem nem igazán volt intenzívebb, sőt, a csiklói inkább az.

lányok, van valaki aki ugyanígy van vele?

20L


2014. aug. 11. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nyomni kellett volna:D
2014. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2014. aug. 11. 00:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel
2014. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a huvelyi jobb, de en mindig ugy csinalom, hogy nem megyek el elotte pisilni... amikor kell egy kicsit akkor sokkal jobb. Proba szerencse. Puszi.
2014. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert még ne volt dolgod szakavatott férfival aki, megmutatja neked.
2014. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
keress erre egy megfelelo embert, azt a palit aki meg nem tud ki elegiteni egy not ,,,,, sztem elkellene kuldeni valami Buzzzie barba :D
2014. aug. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez nem csak a pasitól függ. Ugyanis, kedves kérdező, én is így vagyok vele, szintúgy nehezen értem el hüvelyi orgazmust és nekem sem volt se intenzívebb, se jobb, mint a csiklói.
2014. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!