Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vetemedhet egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetemedhet egy lány odáig, h kutyával hágjon? :-O

Figyelt kérdés
Mi vezeti ide? Nem fél, h elkap valami szart a kutyától ahogy keféli? :-D Undorító ez. Ennél már az is jobb lenne, ha keresne valami kanos kis pattanásos srácot aki megreszeli. -.-
2014. aug. 11. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Hogy jött ez a kérdés? Még nem hallottam olyan lány ismerősömről, aki ilyenen gondolkodott volna.
2014. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Erre az ostobaságra születni kell. Más magyarázattal nem tudok szolgálni.
2014. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
48%
nem tudom de ha videóra veszik akkor szerintem alap hangon 200 ezer
2014. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
valami komoly error van
2014. aug. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem 200 ezer... Vannak otthon csinált videók ilyenről! Ne becsüld le az emberi hülyeséget, határtalan!
2014. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Romlott ez a világ, vagy sokszínű? Néha már nem is tudom.


Ezt úgy hívják, hogy fétis - ő az állatokhoz vonzódik, van aki máshoz. Normális beállítottságú nő nem fog kutyával hágni, megnyugodhatsz, még pénzért sem. Ha meg igen akkor ott komoly lelki - szellemi - anyagi problémák vannak, ezért inkább sajnálni kell mint megvetni.

2014. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Sok defektes ember van...
2014. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sokakban vannak elfojtások amiktől ilyen reakciók is születhetnek 1-1 mondatra...meg sajnos a pénzközpontú világ...meg az ösztönöket nem képesek uralni sokan...nem azt mondom mindig kontroll alatt kell tartani...de nem szabad mindig szabadjára engedni őket...ugyanúgy mint az érzelmeket!
2014. aug. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A parafília a pszichológiában és a szexológiában olyan rendellenes szexuális viselkedés, amelynek lényege valamely tárgyhoz, speciális szokáshoz, illetve serdülőkorúnál fiatalabb emberekhez való vonzódás szexuális örömforrásként. A DSM-IV ezek legtöbbjét mentális zavarként sorolja be. Így vetemedhet rá. A zoofil ember szemszögéből a kis pattanásos srác egyáltalán nem jobb, mikor ő az állatokhoz vonzódik, hiába, hogy te, vagy én, vagy az emberiség 99%-a azt elfogadhatóbbnak találja.
2014. aug. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Erre az ostobaságra születni kell."

Az biztos.


Ezt én annyira nem tudom megérteni, mint azt a gondolkodásmódot miszerint : Isten mindig is volt. De hogy lehetett mindig? Valamikor meg kellet születnie, létre kellett jönnie? Hogy létezhetett mindig? Szinte felfoghatatlan.


Na ugyanezt érzem mikor próbálok értelmes választ találni a kérdésedre.

Sajnálom, de ez nekem túl sok.

2014. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!