Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell ujjazással masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ujjazással maszturbálni?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem olyan kérdés, hogy "hogyan kell", mert ezt érezni kéne, de nekem fogalmam sincs, hogy csináljam, hogy jó legyen. Még szűz vagyok(még pettingben sem volt részem), és csak a csiklómat szoktam izgatni, bár az nagyon is "jól megy".:D Már próbálkoztam az ujjazással is, de semmi... Hogy próbáljam?
2014. aug. 11. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
dugd fel 3 vagy 4 ujjad ami hasonlít egy pénisz vastagságára. egyébként hányéves vagy?:)
2014. aug. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyjad a fenébe, nem éri meg...

Mindjárt jön valaki hogy "Majd én megujjazlak" D:

2014. aug. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak egy ujjal tudok, mivel szűz vagyok. Igazából csak kíváncsi lennék milyen a hüvelyi orgazmus.
2014. aug. 11. 02:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ujjal ne csodálkozz ha semmit nem érsz el. Legalább akkor 2-vel próbáld.
2014. aug. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg hogy a hüvely belső falát "simogatsd", nem pedig az, hogy az ujjad ki/be mozogjon
2014. aug. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te kis maszturbátor :3
2014. aug. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!