Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Na most mi legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi legyen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy belecsöppentünk a barátnőmbe keményen a petting dologba, viszont engem zavar az hogy olyan 80 % ban én normálisan kielégítem, ő pedig csak gatyán keresztül, vagy pedig kigombolt gatyába a boxeremen keresztül simogatja, de azt is kb 2 percig, aztán ahogy elélvez rögtön el is veszi a kezét és mintha semmi nem lenne megy tovább a nap, próbáltam már elhúzni a dolgokat , hogy csináljon nekem is valamit de egyszerűen nem.. mit csináljak? ne nyúljak hozzá ameddig ő sem?

2014. aug. 11. 03:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért a barátnőd, hogy megbeszéljétek. Én is párkapcsolatban élek, és a legkínosabb dolgokat is kénytelen vagyok vele megbeszélni, mert másképp nem működik. Én csak jót akarok.
2014. aug. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
*barátnőmmel, bocsi csak most keltem xd
2014. aug. 11. 03:17
 3/24 anonim ***** válasza:
Kinyitod a szád és megmondod neki, hogy addig nem elégíted ki amíg nem csapja ki istenesen a farkadat.
2014. aug. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12?
2014. aug. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igen tudom, de már beszélgettünk ilyenről és mondtam neki hogy engem zavar az egyoldalúság (ez csak szerintem egyértelmű hogy mit jelent???..) de ő pedig azt mondta hogy nem tudja hogy mit jelent.
2014. aug. 11. 03:18
 6/24 A kérdező kommentje:
16 vagyok meg ő is
2014. aug. 11. 03:19
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
húzd le te a gatyádat, ne b asszál már fel hajnal fél4kor...
2014. aug. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Azt mondjad neki amit előbb leírtam ne körülményeskedjél.
2014. aug. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
jólvan valami értelmesebb válasz? hogy hogyan célozgassam meg a dolgot? még sem állok oda elé azzal a szöveggel hogy: na csend, most kicsapod nekem. azért nemár xd
2014. aug. 11. 03:20
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Vedd elő, aztán be a szájába.Ha nem elégít ki, nyomd le a torkán a farkad.
2014. aug. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!